Вівторок, 5 Грудня

До дня туризму БФ Карітас влаштував подорож для бердичів’ян

Напередодні всесвітнього дня туризму учасникам благодійного фонду «Карітас УГКЦ» влаштували невелику подорож. Поїздка відбулася минулої суботи до міста Радомишль, а саме до історико-культурного комплексу Радомисльського замку.

Отож, у вихідний, 11 підлітків разом з директором благодійного фонду та керівником проєкту «Простору, дружнього до дитини в 16 локаціях", що функціонує у фонді, відправилися у подорож. Разом з групою з Бердичева були також діти з Чуднівського Хабу та внутрішньо переміщені сім'ї, котрі мешкають в місці комплексного поселення в с. Садки.

Разом, дружньою компанією, спочатку відвідали спочатку церкву парафії Святої Трійці УГКЦ у Радомишлі, де отець трішки розповів їм про історію церкви та запросив до приміщення де туристи могли відпочити та перекусити після дороги, а згодом і смачно пообідати.

Але основною локацією до якої цілеспрямовано їхали туристи, був замок Радомисль, який з нетерпінням хотіли відвідати дітлахи. Загалом музейний комплекс створений українською лікаркою і громадською діячкою Ольгою Богомолець. Єдиний в Європі Музей Української домашньої ікони.

Наразі до історико-культурного комплексу входять:

- музей української домашньої ікони;

- обрядова зала (котра також є частиною Музею);

- концертна зала (Камінна або Михайлівська);

- трапезна;

- ландшафтний парк із двома водоспадами, а також островами, рідкісними рослинами та старовинними скульптурами XVII—XIX ст;

- пам'ятник засновнику Радомишльської папірні, архімандриту Києво-Печерської лаври Єлисею Плетенецькому.

Музей української домашньої ікони – є найбільшим музеєм ікон у Східній Європі, а його експозиція предметів християнського мистецтва «Душа України». А також це є найбільшою християнською експозицією в країні. Основою для музею є особиста колекція ікон, котрі Ольга Богомолець збирала з 1995 року.

Це надзвичайне місце, де зібрана історія багатьох митців та мисткинь, що писали по-справжньому історично важливі твори і кожен українець повинен хоч раз у своєму житті відвідати цей музей.

Така чудова поїздка запам’ятається підліткам надовго позитивними емоціями та підкріпленими побаченим наживо історичними знаннями.

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Відео

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.