Вівторок, 5 Грудня

За 3 дні до концерту Пивоварова у Бердичеві всі квитки у залі продані

03 жовт. 2023 Анастасія Поліщук

До сольного концерту Артема Пивоварова у Бердичівському палаці культури ім. О. Шабельника залишилося 3 дні, проте на офіційному Karabas квитків вже немає у продажу. Звернувшись до каси безпосередньо у Палаці культури, виявилося, що ще є вільні місця на балконі зали.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На культурній пам’яті Бердичева аншлаг був тільки коли приїздила народна артистка України Тіна Кароль ще у 2020 році і ще раніше до неї Олег Виник.

Пивоваров є альтернативним поп-виконавцем, який набув своєї масштабної популярності під час війни. Його полюбили через впізнаваність хрипкого голосу з перших нот, патріотичний сенс багатьох пісень та яскраво виражену в них українську ідею, що не попадає під сучасний термін «шароварщина», проте раніше співак був російськомовним та працював на ширшу аудиторію. Також, велику роль зіграла харизма рухів та виразу обличчя, що, підозрюю, дуже подобається прекрасній половині людства.

Зараз співак популяризується на телешоу, а його Instagram досягає майже 2 мільйонів підписок. Серед бердичів’ян популярність теж велика, так як, не дивлячись на вартість квитків, що у середньому коштували близько тисячі гривень і вище, у залі місць вже немає.

Прикро дивитися на ситуацію культурного розвитку міста, що з війною погіршилася у рази. Концерти переносяться, артисти виїздять за кордон, аби провести благодійні тури на підтримку нашої армії, бо ті суми, які вони можуть зібрати в умовній Празі чи Берліні, у Бердичеві, звісно ж, не збереш.

Тому сподіваємося на прогресивний саморозвиток. Це чудовий шанс молодим артистам міста заявити про себе та створювати свою музику, влаштовувати квартирники чи маленькі виступи. Поп-індустрія з великою підтримкою – це, звісно, добре. Та все грандіозне починається з простих виступів на місцевих (платних – ред.) концертах.

Ми живемо в час, коли для того, щоб заявити про себе навіть не потрібно виходити зі свого будинку, якщо ви - соціофоб. Проте ваша творчість буде відомою та підтримуватиме людей, котрі знайшли відлуння у вашому світогляді близьке своєму.

Побувавши у суботу на благодійному концерті МПК від початку і до його кінця, можна сказати, що містяни не обмежені у талановитості, артистів вистачає у різних музичних жанрах, але, чомусь, все наразі обмежується тільки рамками таких концертів. 

Pivovarov1

Pivovarov2

Pivovarov3

Pivovarov4

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.