Середа, 6 Грудня

Залужному подарували книги від бердичівської бригади

Збірка поезій від 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича поповнила особисту бібліотеку головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Інформація про це з’явилася нещодавно на офіційній сторінці 26 абр у Facebook.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Стало відомо, що прес-офіцер 26 артилерійської бригади Олег Калашніков при нагоді подарував головнокомандувачу дві книги - «Захисники, які ступили за межу життя» та «Чекаючи з війни».

«Захисники, які ступили за межу життя» - книга авторства Олега Калашнікова, за яку він був нагороджений премією 4-го Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича.

«Чекаючи з війни» - це збірка літературної поезії 26 артилерійської бригади, яка містить у собі 117 поезій 46-ти авторів, у тому числі і Калашнікова. Ця збірка була приурочена до 17-річчя артбригади. Видання було створене силами командування та прес-служби бригади. Зібрані у цій книзі вірші дуже різні та мають різне емоційне забарвлення, але всі вони об’єднані однією темою - російсько-українською війною.

«Чекаючи з війни» - це вже четверта збірка поезії від талановитої бердичівської бригади. Автори збірки: Сергій Адам'як, Анна Бондаренко, Євген Бондарчук, Ганна Верес Демиденко, Вікторія Волошка, Ольга Вінцевич, Юлія Горбунова, Олена Дмитерко, Юлія Евдокимова, Тетяна Ігнашина-Борщук, Ольга Калина, Олег Калашніков, Марія Калашнікова, Андрей Кириченко, Ольга Коваленко, Людмила Ковальчук, Валентина Ланевич, Наталія Літош, Леонід Луговий, Ірина Маркевіч, Віталій Мартич, Александр Нечмоня, Тетяна Овсієнко, Костянтин Омелянчук, Вікторія Ткаченко, Михайло Пасічник, Вікторія Петрук, Олена Рикаль, Вікторія Роззувайло, Інна Рубан-Оленіч, Олег Семенюк, Володимир Сінчук, Леонід Смиковський, Ніна Соколова, Сергій Сокольник, Марія Стародумова, Євгеній Степанцов, Сергій Трофімов, Василь Цимбалюк, Валентина Щербина, Тетяна Юріївна Філіонович, Валерій Хмелівський, Марія Єдинак-Іванчак, Оксана Швед, Олеся Юрченко, Анастасія Яніна, Сергій Яровенко, Анна Яцюта.

Раніше ми вже писали про талановитого ветерана Олександра Нечмоню, який написав пісню про 26 бригаду та був нагороджений за неї першою премією на Міжнародному двотуровому фестивалі Героїв України.

Олег Калашніков / Валерій Залужний / Новини Бердичева

Олег Калашніков / Валерій Залужний / Новини Бердичева

Олег Калашніков / Валерій Залужний / Новини Бердичева

Олег Калашніков / Валерій Залужний / Новини Бердичева

Відео

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.