Почесні гості не прийшли на свято в Бердичівській райдержадміністрації — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Почесні гості не прийшли на свято в Бердичівській райдержадміністрації

В п’ятницю, напередодні головних офіційних свят України - Дня Прапора та Дня Незалежності, в Бердичівській районній державній адміністрації відбувся святковий концерт. В 11.00 в актовій залі зібрались вчителі сільських шкіл, медпрацівники райлікарні та ФАПів, бібліотекарі та працівники адміністрації, словом, всі ті, хто зазвичай приходить на такі заходи. Вільних місць в залі було ще багато, тому їх займали по черзі аматори художніх колективів, які виступали цього дня на сцені.

Співали і танцювали вони, як завжди, гарно і натхненно, але створити атмосферу справжнього щирого святкування, їм було нелегко. Перші ряди зали, відведені для почесних гостей, про що свідчили відповідні таблички, були напівпорожні, половина з тих, кого голова адміністрації мав нагородити грамотами теж не з’явились, а ті, хто прийшов, часто поглядали на годинники, щоб встигнути вирішити власні справи на базарі чи в місті, які насправді, зазвичай, є головнішими за всілякі офіційні наради чи збори, заради яких їх збирають в районі.

На вихідних в багатьох селах району пройшли свої спортивні, культурні та інші заходи (про них ми напишемо в наступному номері), які були на порядок щирішими ніж концерт в РДА. І якщо керівники району хочуть, щоб їх бачили і знали мешканці Бердичівщини, то краще їхати туди, в села, на площі та спортмайданчики, а не викликати до комфортної зали педагогів і медиків, «нагружаючи» їх попутно завданнями з оформлення стендів, підготовкою номерів чи іншими завданнями.

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.