Понеділок, 16 Трв

З усіх художніх мистецтв бердичівлянам найбільше подобається боді-арт

В цьому могли сьогодні переконатись відвідувачі центральної частини Бердичева, де продовжуються святкові заходи, присвячені Дні Міста та ще кільком святам.

О 14.00 розпочалась серія акцій під загальною назвою «Бердичів мистецький», в рамках яких свої роботи показали вихованці художньої школи, коледжу промисловості економіки та права та фотохудожники міста.

Але найбільшою популярністю користувались столи, за якими викладачі будинку творчості ім. Олександра Разумкова  показували майстер класи по виготовленню оберегів та інших поробок та всі місця, де наносили тату чи розмальовували окремі частини тіла. Особливо цим хизувались діти, як дівчатка, так і хлопчики.

До речі, нанесення таких малюнків зараз стало непоганим бізнесом, і до підприємців, які стояли поміж сувенірними палатками, раз по раз ставали в чергу як діти, так і дорослі. 

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.