Роздрукувати цю сторінку

Кращим з кращих Бердичівщини вручили медалі «25 років Незалежності України»

Тиждень тому Україна відзначила свій День Незалежності, своє 25-річчя. Приємними на подарунки цей день став, як ми вже зазначали, для п’ятьох жителів Бердичівщини. Їхні імена серед інших визначних людей Житомирщини (а всього їх 91) були в списку тих, кого згідно Указу Президента України Петра Порошенка повинні нагородити відзнаками та медалями «25 років Незалежності України».


Нагадаємо, що такі нагороди призначені педагогам, лікарям, волонтерам, учасникам АТО, спортсменам, діячам культури, державним службовцям, керівникам установ та організацій тощо.
Вручають їх за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.


Отримати свої медалі визначні люди Бердичівщини мали змогу на щорічній педагогічній конференції, що проходила в Бердичівській районній раді у вівторок, 30 серпня.


Адже саме на цьому заході, окрім підведення підсумків та планування наступного навчального року, був і такий приємний момент.


Право вручити заслужені відзнаки їхнім власникам надали народному депутату України Олександру Ревезі. З нагоди 25 річниці Незалежності України отримали найпочеснішу нагороду Президента України директор Швайківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Ірина Білан, директор сільськогосподарського товариства «Озадівське»  Володимир Сінько, лікар Бердичівської центральної районної лікарні Олександр  Стоцький, Іванковецький сільський голова Микола Шеретун та голова правління акціонерного товариства "Бердичівська фабрика одягу" Галина Стукало. Олександр Ревега зазначив, що завжди приємно, коли бердичівляни та жителі району отримують відзнаки державного рівня і побажав, щоб кількість таких людей щоразу ставала все більшою і більшою.


Крім того, користуючись нагодою, народний депутат привітав і освітян з початком нового навчального року, подякувавши за любов до дітей, до школи, до громади, до району, та побажав гарних перспективних учнів, вдячності від батьків і дітей та з задоволенням ходити на роботу.

 

IMG 7259

IMG 7263

 

 

IMG 7268

 

IMG 7272

 

IMG 7276

 

IMG 7280

IMG 7283

IMG 7282

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали