Понеділок, 28 Листопада

З Бердичівського вокзалу зняли зірку

Хоча це сталося ще три тижні тому, але в інформаційній мережі ця подія поки що не знаходила свого відображення. Напевно тому, що демонтаж відбувся в розпал сезону відпусток або просто ніхто не піднімав голову на Привокзальній площі, тому й не помітив відсутність зірки на шпилі будівлі залізничного вокзалу.


За словами начальника вокзалу, це зробили спеціалісти під керівництвом заступника міського голови Сергія Онофрійчука, для чого з Житомира приїздив спеціальний кран.


Керівники залізниці спробували спочатку довести, що ця зірка не підпадає під закон про декомунізацію, бо вона не являється елементом радянського герба, бо навіть не має біля себе серпа і молота. Такі самі зірки, мовляв, є і на прапорі Євросоюзу та й на прапорі США, і нікому вони не заважають. А якщо взяти герб Укрзалізниці, то там теж є шість таких самих зірочок. Але потім сказали, що раз громада хоче забрати зірку, нехай забирає.


Робітники, які знімали цей символ з вершини будівлі, заміряли діаметр кола, в який вона була вварена. Буцімто на це місце планується поставити сьогоднішній символ України – тризуб. Отже цілком можливо, що пустим шпиль вокзалу довго стояти не буде.

vokzal2vokzal3vokzal4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.