Субота, 1 Квітня

20 вересня презентація книги - "Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення"

19 вер. 2016 Анатолій Горобчук

20 вересня о 13.00 в приміщенні Дитячої бібліотеки (вул. Європейська, 15) відбудеться презентація історико-краєзнавчого нарису Анатолія Горобчука "Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення" (друге видання).

A GorobchukЗапрошую любителів історії рідного міста взяти участь у презентації.

Прес-реліз:
Історико-краєзнавчий нарис "Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення" нещодавно вийшов друком у житомирському видавництві "Рута". Нарис розповідає про виникнення, становлення та розвиток Бердичева – невеликого містечка, розташованого на межі Волині та Поділля.

Уважний читач зверне увагу, що подібна книга вже виходила декілька років тому. І це так – перед вами друге видання нарису, що вперше побачив світ у 2012 році. І цьому є пояснення: будь-яка книга – як дитина. Її автор намагається вкласти у неї всі свої задуми, докладаючи для цього своє вміння та досвід. І коли результатом стає друковане видання – книга починає жити власним життям, генеруючи авторові відгуки, обговорення, зауваження. Проходить день, місяць, рік, і автор помічає невеликі, але помилки, незначні, але зауваження. Виявляє неточності та недомовки. Для художнього твору книга – це кінець праці, крапка, після якої автор, за великим рахунком, вже не має права на внесення змін чи виправлень. Інша справа, якщо книга має краєзнавчий характер. Тут виправити, доповнити – означає донести істину до читача. Або ширше розкрити цікаву тему, яка не отримала такої можливості у виданні першому. А таких тем в історії Бердичева - ой як багато...

Ось так і тут: з часу виходу книги "Бердичів. Історія міста…" було виявлено помилки, неточності, накопичено новий матеріал. З огляду на все це маємо нове видання – розширене і виправлене, наповнене новими цікавими фактами, історіями та фотографіями.

З повагою,
Анатолій Горобчук.

http://berdychiv.in.ua/ - "Мій Бердичів": Історія - Сьогодення - Люди

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.