Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

П'ятниця, 9 Червня

Судді проекту "Танцюють всі" вивчали новий бердичівський стиль – «гуге-муге» від Юрка

20 вер. 2016

Кажуть, що талановита людина - талановита у всьому. І якщо вмієш робити щось одне, то паралельно можуть з’явитися й інші здібності та вміння. Даний вислів якнайкраще підтверджує бердичівлянин, котрий вважає, що таланти приховувати не можна, потрібно нести їх у маси.


Напевно, всі пам’ятають хлопця Юрія, котрий після пісенного шоу «Х-Фактор» отримав псевдонім «містер 1000 Вольт»? Так ось, цей звичайний бердичівський «пацан» вирішив ще раз довести, що Бердичів має таланти і вони різносторонні.


Оскільки суді пісенного шоу чітко зазначили, що хлопець має хист до танців, то Юрко вирішив дарма часу не гаяти та представити своє місто на одному із танцювальних шоу. Він вважає, що завдяки своїм стегнам та тілу він рухається, як електрошокер: «Я зірка. І так, як я "зажигаю", ніхто не може».


Своїм танцювальним вмінням бердичівський продавець солодкої вати поділився з суддями шоу, назвавши новий стиль танцю «гуге-муге». А оскільки суддям проекту не відомий такий стиль, то перші уроки танцю від відомого бердичівлянина вони вирішили взяти прямо на сцені. Отож ділився Юрій і коротко теорією, і показував техніку танців….

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.