П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Свою повагу до людей похилого віку висловили бердичівські школярі

Серед молодого покоління, котре рік за роком пізнає навколишній світ, навчається, набирається досвіду, створює сім’ї і намагається знайти себе у цьому суспільстві, є люди, котрі за плечима мають більше життєвого досвіду та вікової мудрості. Це ті, хто кілька десятків років тому починали творити майбутнє, творити історію, переживаючи різні важкі хвилини, часи, а то й періоди. Це ті люди, котрі для багатьох стали прикладом наполегливості і терпіння, здатності досягати поставлених цілей і йти до них напролом. А нині вони, як ніхто інший, потребують поваги, підтримки, шанобливого ставлення та, насамперед, уваги. 

Щорічно 1 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Саме цього дня кожен має можливість віддати шану тому поколінню, голови яких покрила сивина, але в душі у них все ще живе молодість. А хто, як не молоде покоління, привітає цих людей та подякує їм.


Саме юні школярі загальноосвітніх шкіл №1 та №17 Бердичева напередодні Дня людей похилого віку у четвер, 29 вересня, вітали зі святом та дарували творчі подарунки сивочолим ветеранам Обласного госпіталю.


Таку ініціативу, як зазначають організатори свята, школярі проявляють не один і два рази на рік, бо є кілька свят, коли ветеранам та людям похилого віку дарують вітання, піднімають настрій та дають зрозуміти, що про них пам’ятають, їх поважають та цінують.


В актовій залі госпіталю кожен з винуватців свята відчув себе молодим та подумки повернувся у роки свого дитинства, юності, молодості. Учні шкіл дарували їм пісенні та танцювальні привітання, які викликали на обличчях ветеранів посмішки, в очах їхніх виблискувала радість, а подекуди і навіть сльози.


Згадали на заході і давні події війни, ветеранів якої залишилося мало, але вони зробили значний внесок в нашу історію і заслуговують на повагу. Згадали і про нинішню нелегку ситуацію в Україні, коли вже молоді хлопці та чоловіки повторюють подвиги своїх бабусь та дідусів.


Здавалося б, годинне свято, але ці хвилини радості, щастя та гарного настрою залишать пам’ятний слід у душах та серцях кожного пацієнта шпиталю, кожного ветерана. А захід, організований школами міста, ще раз доводить, що юні школярі не забувають, шанують, поважають людей, які дожили до такого поважного віку. Бо роки пролітають швидко, а пам’ять залишається навіки…

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.