Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сивочолих бердичівлян вітали зі святом та дарували їм гарний настрій

Є в календарі осінніх свят дата, покликана згадувати людей, котрі є втіленням мудрості, надійності, стійкості, поваги і шани. Щороку є гарна можливість сказати «спасибі» своїм батькам, бабусям та дідусям за виховання, за недоспані ночі, за піклування та найголовніше – за гарний приклад того, як потрібно жити, творити, любити…

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, що відзначається 1 жовтня, теплого недільного дня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка зібралися бердичівляни, аби подарувати приємні хвилини гарного настрою особливим людям. Тим, хто вже прожив дитинство, юність, зрілість, став батьками, дідусями та бабусями, а тепер їх голови покрила сивина. Та, незважаючи на це, вони потребують уваги, того ж таки піклування, яке колись давали нам, та хочуть, щоб про них не забували.


Щороку на тому ж місці, зі сцени парку Бердичева, стало традицією дякувати та низько вклонятися тим, хто збагатив життя, навчив любити, вірити і сподіватися на краще. Адже кожне нове покоління завдячує знаннями, розвитком та розумом попередньому поколінню, старшому та досвідченішому.


Почесним гостем свята, що зібрало не лише батьків, дідусів та бабусь, а навіть і дітлахів, був народний депутат Олександр Ревега, який виступив і генеральним спонсором. Зі сцени він привітав з Міжнародним днем людей похилого віку усіх, хто прийшов, і тих, хто не зміг прийти, та висловив свою повагу надзвичайно великому життєвому досвіду ветеранів. Окремо звучали слова вдячності за те, що все своє життя ці люди жили задля розбудови своєї держави, міста, села. За те, що створювали гарні родини, виховували дітей, внуків і правнуків, передаючи любов, тепло, ніжність і знання. Як заклик, звучали від народного депутата молодим бердичівлянам слова настанови не забувати своїх батьків: «Вони чекають на вас вдома. Вони ніколи про це не скажуть, а можуть тихо поплакати вдома. Але вони завжди вас чекають. Тому не забувайте їх, дякуйте їм, бо ми діти доти, доки ви наші батьки».


Після офіційного поздоровлення пісні та танці з нагоди свята дарували присутнім танцювальний колектив парку культури і відпочинку «Мельпомена», Тетяна Мінич, Олена Літкович, Павло Ящук, дует «Любисток» Центру культури і дозвілля, інструментал та викладач педколеджу Тарас Дем’янчук, а також фольклорний ансамбль села Мирославка «Кралечки».

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.