Середа, 25 Трв

В музичній школі Бердичева пройшов концерт слова і музики «О мій Боже, Трійце, яку я величаю…»

16 жовтня у Ватикані Папа Римський Франциск проголосив Святою Єлизавету від Пресвятої Трійці. З цієї нагоди у концертному залі Бердичівської музичної школи відбувся концерт музики та слова. Єлизавета походить з Франції, вона була монахинею Ордену Босих Кармелітів. У дитинстві вона захоплювалась музикою, відвідувала консерваторію та грала на фортепіано. 

Цей захід відбувся з ініціативи настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отця Рафаїла Мишковського при співпраці з Бердичівською музичною школою.


У програмі концерту глядачі могли глибше пізнати біографії Святої Єлизавети, а також почути її слова в інтерпретації молоді парафії бердичівської парафії та учнів музичної школи. А на спеціальному стенді глядачі змогли побачити фотографії з життя Святої Єлизавети.


Також глядачі почули улюблені музичні твори святої у виконанні учнів та вчителів музичної школи. Це були композиції Георга Фрідріха Генделя, Фредерика Шопена, Анатолія Самонова, Ференца Ліста та Вільгема Поппа.

 zkHcF48vu9I

Фотогалерея

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.