Як в Бердичеві святкували річниці революції — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Червня

Як в Бердичеві святкували річниці революції

Нині молодь творить історію своєї країни. Старі свята та визначні дати замінюються новими, пов’язаними з незалежною Україною, її героями, видатними людьми та подіями.


А для наших батьків, бабусь та дідусів у пам’яті залишаються події їхньої молодості, про які зараз уже, в зв’язку з усім відомими обставинами, намагаються не згадувати.


Так ось, ще кілька десятків років тому 7 листопада усі традиційно відзначали День Великої Жовтневої Соціалістичної Революції. І наші рідні пам’ятають, як щорічно у цей день ходили на парад, що організовувався у різних містах, і Бердичів не є винятком. Святкова демонстрація центральною вулицею міста, різного роду заходи ідеологічного спрямування, змагання та багато іншого.


Ось як про цей день пише відомий бердичівський краєзнавець Анатолій Горобчук на інформаційному порталі «Мій Бердичів»

 

rev1

 

rev3

rev2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.