Бердичів не став одним із семи чудес України, але отримав спецномінацію — РІО Бердичів

П'ятниця, 21 Січня

Бердичів не став одним із семи чудес України, але отримав спецномінацію

10 лист. 2016 Ульяна Житниченко

Дійшов до свого завершального етапу загальнонаціональний культурно-просвітницький проект «Сім чудес України»: історичні міста та містечка, котрий мав на меті визначити сімку найкращих міст чи містечок нашої країни, що мають чим похвастатися. Адже загальновідомо, що Українські міста славляться своїми архітектурними пам’ятками, визначними місцями та місцями народження видатних людей.


Цей проект був п’ятим етапом Всеукраїнської акції «Сім чудес України», початок створення якої сягає 2007 року.
Цьогоріч велика кількість претендентів взяли участь у проекті, щоб представити загалу своє місто та містечко, розповісти, чим воно славиться та своєю підтримкою у вигляді голосування показати, що воно найкраще та гідне перемогти.


Серед великої кількості учасників до фіналу дійшли 21. Приємністю для бердичівлян стало те, що у складі фіналістів було і наше місто, яке має що показати українцям. Недарма до Бердичева приїжджають туристи, паломники та ті, хто хоче познайомитися зі святинями і пам’ятками міста. Українські телеканали висвітлювали у своїх новинах інформацію про це і приїжджали знімати усю красу Волинського Єрусалиму.


За своє рідне місто активно голосували бердичівляни, але голосів, на жаль, не вистачило, щоб отримати перемогу. Церемонія оголошення переможців проходила В Києво-Печерській Лаврі, де було названо сім міст, що стали сімома чудесами Украни.


Та, незважаючи на те, що Бердичів не переміг, він став одним із трьох спеціальних номінантів, як місто, що має значний туристичний потенціал. А це значить, що нам є чим пишатися, у нас є що показати українцям та зарубіжним гостям. І хочеться вірити, що туризм у Бердичеві буде розвиватися та приваблювати все більше і більше туристів.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.