Вівторок, 24 Трв

Була бібліотека, а стала дискотека - саме так влада та активні жителі Бердичева змінили формат цієї комунальної установи

18 лист. 2016 Катерина Доманська

 


Молоді та юні жителі нашого міста нарешті дочекались чудову подію - в стінах Центральної міської бібліотеки утворився справжній молодіжний осередок,  що дістав назву "М-Формація". 


Її офіційне відкриття відбулося в четвер, 17 листопада. На святі були присутні багато гостей, зокрема наш міський голова Василь Мазур, що доклав багато зусиль заради втілення цього проекту. Саме за його допомоги наша рідна бібліотека отримала кошти для сучасного ремонту свого приміщення, а також можливість щоденної організації там різних молодіжних зустрічей.


Крім танців та ігор, в "М-Формації"співробітники бібліотеки та активісти новоутвореного осередку планують проводити різні психологічні тренінги, літературні вечори, школу екскурсоводів та інші цікаві та пізнавальні заходи. 
Загалом, утворення подібних закладів було дійсно необхідним елементом правильної неформальної освіти сучасної молоді. Це дає нашим підліткам чудову нагоду спробувати та реалізувати себе в різних сферах своєї діяльності та й просто відпочити в такому затишному та гарному місці.

 MG 1135

 MG 1153

 MG 1157

 MG 1211

 MG 1217

 MG 1228

Фотогалерея

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.