Роздрукувати цю сторінку

Працівників сільського господарства вітали зі святом та запевняли, що за аграріями - майбутнє Бердичівщини

Одне з найважливіших професійних свят, яке об’єднує найбільшу кількість жителів району. Ці люди взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі-годувальниці. Немає жодної галузі, де зібралась у воєдино така велика кількість професій, як у сільському господарстві. Щороку 18 листопада данину шани та поваги ми віддаємо тим людям, які плідно виконують свою роботу, від діяльності яких залежить розквіт та розвиток нашої країни. Бо навіть тоді, коли в країні війна, завдяки працівникам сільського господарства наші бійці мають хліб і до хліба, а це не менш важливо, ніж зброя та одяг.


Привітати людей, які так важко та клопітливо працюють на землі, займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції, зібралися у залі Бердичівської райдержадміністрації керівники Бердичівських РДА та районної ради, їхні заступники, народний депутат України та творчі колективи. Бо головними дієвими особами аграрного виробництва Бердичівського району є трудівники полів і ферм, працівники переробних підприємств та заводів, які роблять все для того, аби в районі та країні був достаток.
Святим хлібом-короваєм з урожаю 2016 року на добро, мир, благополуччя, на многії-благії літа зустрічали очільників району Едуарда Томашевського і Максима Самчика, а також депутата Олександра Ревегу. А на адресу винуватців свята лунали привітання та найкращі побажання.


Першим висловив подяку за нелегку працю народний депутат України Олександр Ревега: « Ви сьогодні є авангардом економіки нашої держави… Ви є оплотом українського села, ви дбаєте про інфраструктуру вашого села, про садочки, школи... У той неприємний час, коли замело дороги, ви включилися у роботу з прибирання снігу, допомігши машинам швидкої допомоги дістатися до пацієнтів, а дітлахам – до шкіл». Побажавши міцного здоров’я, щедрих врожаїв, виростання показників та гарних результатів праці, народний депутат вручив подяки за любов до рідної землі, сумлінну працю, за внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди свята.


До привітального слова долучився і Едуард Томашевський, подякувавши за важку працю: «Ви сьогодні працюєте в надзвичайно важких умовах. Ви не маєте великої підтримки від держави, але завдяки вам ми можемо підтримувати армію, освіту, медицину. Бажаю вам щастя, успіхів у роботі, найменше втрат у вашому районі за складних умов, миру у ваших родинах».


Голова районної ради Максим Самчик теж привітав працівників сільського господарства зі святом: «Ваша праця є найпотрібнішою і найголовнішою… Майбутнє – за агровиробництвом, за агропромисловістю , за індустріальним агровиробництвом… Щастя вам, миру, злагоди, ужинків щедрих…».


На урочистості з нагоди професійного свята працівників сільськогосподарської сфери завітав також директор «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради Ігор Потапчук, зачитавши поздоровлення від губернатора Житомирщини Ігоря Гундича та голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми.


Приємну процедуру нагородження подяками кращих з кращих та вручення подарунків здійснили голова Бердичівської РДА та районної ради. А пісенні та танцювальні номери подарували творчі колективи Бердичівського районного будинку культури, виступивши з українськими піснями та танцями, тримаючи в руках колосочки з української ниви та соняхи. Військовий духовий оркестр 26-ї абр награвав веселі мотиви. А у залі пахло полем та врожаєм, красувалися тюки соломи, на яких лежали короваї та вишиті червоними і чорними нитками рушники.


І звучали у цей день побажання працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, щоб засухи і зливи оминули угіддя, а врожай перевищував найсміливіші задуми.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали