Неділя, 29 Січня

На церемонії відзначення перемог, досягнень і здобутків нагороджували тих, хто живе та трудиться з любов’ю до Бердичева

У день Преподобної Меланії та в переддень Святого Василя, у новорічно-різдвяні свята Бердичів радо вітав усіх у залі міського Палацу культури ім. О. Шабельника на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень та здобутків бердичівлян. Вже водинадцяте у місті проводиться проект, котрий, безумовно, посідає важливе місце у суспільному житті Бердичева. Щорічна церемонія – це водночас підбиття підсумків в історії розвитку міста і загальноміський п’єдестал для кращих з кращих, які протягом багатьох років, незважаючи на різного роду обставини, дбають про славу свого рідного Бердичева, роблять все для того, аби місто ставало ще кращим.


Цьогорічна церемонія, котра називала загалу імена бердичівлян, які мають залужені відзнаки, перемоги, здобутки і встановлені рекорди у 2016 році, носила назву «З любов’ю до Бердичева». У цей день, 13 січня, слова подяки зі сцени лунали до тих, хто прославляє своє місто, хто розбудовує його, звеличує щоденною працею та творить його історію.


Імена тих, про кого знають не лише у нашому місті, але і поза його межами, в інших містах та країнах, відзначали у вже традиційних напрямках: «Слава Героям», «Вперше в Бердичеві», «Милосердя – категорія вічна», «Працею звеличені», «Його величність Виробник», «Розквітни, відродись, зрости!», «До Ваших послуг», «Найкращі в освіті», «Пізнай, твори, перемагай», «Найкращі в культурі», «Найкращі у спорті» та «Бердичів – муза для митця».


З вірою і надією на те, що у нашій країні буде мир і спокій, зігріватиме усіх Божа Благодать, розпочали церемонію відзначення з номінації «Слава Героям!». Для вручення відзнак на сцену було запрошено міського голову Бердичева Василя Мазура та голову Житомирської облдержадміністрації Ярослава Лагуту. Всі українці з хвилюванням спостерігають за військовими діями, що відбуваються на східних кордонах, не лишаючись осторонь цих трагічних подій. Військовослужбовці нашого міста, які нині перебувають на передовій, і ті, які вже повернулися до праці, є гордістю Бердичева та Збройних сил України. Вони є прикладом подвигу, вони гідно виконують свій обов’язок, вони мужні та відважні. Україна зазнала великих втрат за ці роки, що йде запекла боротьба за цілісність нашої держави. Серед таких втрат є наші земляки, наші бердичівляни, яких, на жаль, нагороди знаходять посмертно. Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручили рідним загиблих у минулому році військових Сергія Гадіуліна та Радіслава Атішева, а також хвилиною мовчання згадали усіх, хто ціною власного життя боровся з запеклим ворогом.


На сцену по черзі запрошували і тих військових, котрі у минулому році отримали державні нагороди та відзнаки: ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, ордени «За мужність» ІІІ ступеня, медаль «За військову службу Україні», медаль «Захиснику Вітчизни», нагрудний знак «Знак пошани» та найголовнішу відзнаку – Лицар Ордена «Народний Герой України».


Напрямок «Милосердя – категорія вічна» об’єднав долі непростих людей, про яких повинні знати не тільки наше місто, а й вся Україна. Почесним званням «Заслужений лікар України» нагородили головного лікаря обласного госпіталю ветеранів війни Павла Журбенка. Сертифікат Міжнародного Альянсу з Віл/СНІД в Україні отримав лікар-нарколог Бердичівської ЦМЛ Василь Складанюк. Орден міста Бердичева «За заслуги» отримав народний депутат України Олександр Ревега, а почесну грамоту Державної служби з надзвичайних ситуацій – командир відділення 9 ДПРЧ Володимир Олізаровський. Окремо відзначили і бердичівлянина Анатолія Кашпірука, котрий за власні кошти встановив пам’ятник жертвам голодомору, і пастора церкви «Вефіль» Юрія Волошина за сприяння в отриманні пожежного автомобіля, і волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс», і водолаза-рятувальника ІІІ класу БМКП-РС на воді Руслана Романчука за порятунок життя дівчинці. По черзі звучали імена матері-героїні 6 дітей, матерів, котрі народили богатирів року, імена донорів року, котрі по 4-5 разів здавали кров. Окрема подяку висловили продавцю супермаркету «Стандарт» Наталії Левчук, яка врятувала життя людини, здавши подвійну норму крові.


Категорія «Працею звеличені» познайомила бердичівлян з новими іменами тих людей, які у праці прожили понад 50 років свого життя. Це ветерани трудових колектив, загальний трудовий стаж яких перевищує 50 років і які ще з юності невпинно трудилися на благо свого міста та країни, а тепер мають відзнаки «Ветеран праці». Відзнаки трудівникам вручав народний депутат України Олександр Ревега. З великою приємністю відзначили Валентину Лесик, трудовий стаж якої є найбільшим з усіх представлених у цій номінації – 62 роки і 2 місяці.


Голова Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута вручив відзнаки кращим представникам номінації «Його величність Виробник». ТОВ «Бердичівський хлібозавод», ПАТ «Бердичівська фабрика одягу», ТОВ «Три Ведмеді», ТОВ «Сейф Гласс Факторі», ТОВ «Бердичівський пивоварний завод», ТОВ «Бердичівпиво», ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод "Прогрес"», ПрАТ «Дніпровуд», ТОВ «Ревега», Компанія «ТІС», ТОВ «Інко-Фуд Бердичів», ТОВ «Сончік» та ТОВ «Шкірзавод"Веле"» - всі вони стали кращими виробниками року, впроваджувачами нових продукцій та переможцями конкурсів.


Бердичів має значні здобутки у сфері освіти та культури, є музою для багатьох митців і допомагає не лише пізнавати, а й творити і перемагати. Вчителі та викладачі відзначені почесними грамотами, дипломами за значні внески у розвиток освітянської ниви міста. Учні шкіл та коледжів нагороджені академічними стипендіями, є переможцями численних олімпіад, як міських, так і обласних та Всеукраїнських, гідно представляючи наше місто на високому рівні. Працівники культури, артисти, письменники, художники, фотографи, різьбярі, дослідники, моделювальники, винахідники, мистецтвознавці і творчі колективи неодноразово своїми працями та перемогами підтверджували і продовжують підтверджувати, що Бердичів – місто талантів.


Нам є чим пишатися і у галузі спорту. Бердичівські спортсмени є учасниками змагань і своєю невтомною працею у різних видах спорту не лише представляють наше місто в Україні та поза її межами, а й примножують спортивні здобутки Бердичева, привозячи додому численні медалі, грамоти, кубки. Чемпіонати області, України, Європи, Всеукраїнські змагання, Кубки України та світу і навіть Олімпійські Ігри – для наших спортсменів немає нічого неможливого.
Не оминули увагою і номінацію «Розквітни, відродись, зрости!». У 2016 році розпочала свою роботу ДЮСШ ім. В.О. Лонського, збудовано КНС мікрорайону «Цукрорафінадний завод», встановлено дитячий і тренажерний майданчики на Центральній площі., створено протягом року 50 ОСББ, розпочато будівництво багатоквартирних житлових будинків по вул. Шевченка та Бр. Міхеєвих, відновлено будівництво дитячого садочку по вул. Бр. Міхеєвих. Особливу увагу приділяли і ремонтним роботам у місті. Було зроблено капітальний ремонт вуличного освітлення спільно з проектом НЕФКО, капітальний ремонт між секторних доріг кладовища, капітальний та поточний ремонти вулиць, встановлено 7 камер зовнішнього відеоспостереження, а також видалено аварійні дерева і посаджено молоді.


«Вперше в Бердичеві» у минулому році місто отримало спеномінацію Всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Наше місто відвідали Надзвичайний і повноважний посол Ізраїлю в Україні та Надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні. Вперше відбулися міський фестиваль «Студентська весна», Відкритий фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь». Пройшла прем’єра вистави народного аматорського театру МПК «Гра зі сліпим» та відбувся Перший молодіжний реп-фестиваль. У місті розпочали свою роботу Молодіжне об’єднання «М-формація» та творча лабораторія «Живий звук».


До послуг бердичівлян у 2016 році було представлено 7 об’єктів торгівлі, 5 – сфери послуг, 4 – ресторанного господарства. Це торгово-офісний центр «Квадрат». Кафетерій. Громадські вбиральні по вул. Європейській, кафе «У Леона», перукарня «Персона», пункт техобслуговування, автомайстерня «Автолідер», магазин промислових товарів, кафе «Toscana Grill», торгово-офісне приміщення «Задавака», зупиночний комплекс з торговельним павільйоном та торговий павільйон. Розпочато також виготовлення дитячих ігрових комплексів ДП «Мілленіум-Плюс» ТОВ «Нове Тисячоліття».


Між нагородженням у кожній з вищезазначених номінацій для присутніх у залі бердичівлян та для домінантів виступали артисти міського Палацу культури, ЦПО ім. Разумкова, учні музичної школи, студії А. Залевського «Різома», студенти педагогічного коледжу та багато інших.


Приємно щоразу зазначати, що місто Бердичів знають у всьому світі. Про нього пишуть у книгах, показують фільми, багато розповідають. Та історію нашого міста творять бердичівляни, котрі роблять добрі справи, досягають успіхів у навчанні, культурі та спорті, є багаторічними трудівниками та допомагають розвивати своє рідне місто. Саме такі люди своїми перемогами, досягненнями та здобутками звеличують Бердичів, піднімають його на найвищий щабель та знайомлять з ним усіх. І все це вони роблять «З любов’ю до Бердичева».

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.