Неділя, 3 Грудня

Творчі колективи сіл Бердичівщини поздоровили усіх з новорічно-різдвяними святами, заспівавши колядки та щедрівки

Наша Україна – країна з надзвичайно багатою культурою, літературним спадком, з величезним списком видатних письменників і поетів, тисячами написаних картин майстерних художників, сотнями прекрасних будівель талановитих архітекторів, з безліччю народних пісень, сумних і веселих, таких, що змушують замислитися і просто безтурботно насолоджуватись. Це і веснянки, і жниварські пісні… А колядки наші та щедрівки – наймилозвучніші, вони віншують і благословляють на мир та здоров’я, на добро та достаток усіх людей та Україну.


Привітати усіх з новорічно-різдвяними святами, адресувати найкращі побажання та дати можливість поринути в атмосферу українських народних пісень, що величають народження Ісуса Христа і закликають до доброго врожаю, взялися працівники Бердичівського районного будинку культури спільно з творчими колективами сіл району. Відомі загалу і нові, старовині, яким вже понад 500 років, та ті, які виконуються в певних регіонах України, – всі ці пісні звучали на Першому районному фестивалі колядок та щедрівок «Різдвяний передзвін».


Зі словами привітання з нагоди свят виступив голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, вказавши, що даний фестиваль проводиться вперше і є сподівання та надії, що район у цьому плані вийде на вищий рівень і в подальшому проводитиме й обласні фестивалі. «Бо в Україні є що показати, в нашому районі є що показати. В нас є гарні виконавці, в нас є люди, які пам’ятають і вміють донести нашу українську пісню, українську культуру», - з гордістю відзначив голова райдержадміністрації та подякував усім присутнім за те, що долучилися до проведення цього фестивалю.


До вітального слова запросили і голову Бердичівської районної ради Максима Самчика, який подякував відділу культури за ініціативу організувати таке свято вперше, але не востаннє, бо впевнений, що це стане гарною традицією. «З новорічними і різдвяними святами. Здоров’я, добробуту, успіхів і натхнення та всього найкращого», - побажав Максим Самчик.


Свою майстерність у виконанні колядок та щедрівок, свій талант та вміння щиро, по-українськи, вітати усіх із зимовими святами показували сільські колективи, співаючи величальних пісень та бажаючи миру, благополуччя в кожній хаті, гарного врожаю і найголовніше – здоров’я. Усі вони були нагороджені за участь у фестивалі дипломами та солодкими подарунками.
Вже вкотре своїми виступами культпрацівники Бердичівського району та жителі сіл показують, що українські традиції не забуваються, вони живуть у душах та серцях народу, вони передаються з покоління в покоління, вони навчають любити свою Україну, багату, щедру та найкращу.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.