Всього за 300 гривень ваша дитина в Бердичеві зможе прийняти участь у «Всеукраїнському фестивалі» — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Всього за 300 гривень ваша дитина в Бердичеві зможе прийняти участь у «Всеукраїнському фестивалі»

Кілька тижнів тому в Бердичеві з’явились афіші якогось фестивалю. Проїжджаючи повз них на автомобілі, нам вдавалось розгледіти лише слова «фестиваль» і «лютий». Ми стараємось слідкувати за всіма можливими засіданнями та нарадами, але на жодній з них не велось мови про якийсь фестиваль, який відбудеться в Бердичеві вже найближчим часом. І лише, коли цю афішу опублікували на офіційному сайті МПК, стало зрозумілим, про що йде мова.

Наталія Май, українська співачка родом з Луганської області, останні двадцять п’ять років займається пісенною та композиторською діяльністю (щоб було зрозуміліше місцевим – чимось схожим у нас займається Олесь Коляда). Вона випустила чимало музичних збірок для дітей і дорослих, книжок з нотами і текстами і т.д. В жовтні минулого року організувала вперше в Полтаві всеукраїнський фестиваль «Мамина сорочка» і ось 11-12 лютого вже в Бердичеві організовує фестиваль «Мелодії добра»


Публікуємо витяги з програми фестивалю, представлені на офіційному сайті Наталії Май:
До участі у фестивалі запрошуються діти та молодь віком від 3 до 25 років.
Місце проведення: м. Бердичів, міський палац культури ім. Шабельника О.А. 

Графік проведення:
11 лютого 9.00 – 17.00 - конкурсна програма, 18.00 - концерт за участю зіркового журі
12 лютого 9.00 – 12.00 – екскурсія, 13.00 – майстер-клас журі, автографи, фотосесія, 14.00- 16.00 - репетиція Гала-концерту, 17.00 - Гала-концерт переможців та нагородження.


Благодійні внески для участі в конкурсі становлять:
Солісти  -  300 грн., Дуети - 400 грн., Тріо - 500 грн., Квартети -  600 грн., Групи від 5 осіб -100 грн. за кожного. 


Нагородження переможців за номінаціями та телезйомка проводиться на Гала-концерті в міському Палаці культури ім. Шабельника О.А. 12 лютого о 17.00.

Учасникам конкурсу у кожній віковій категорії вручаються дипломи учасників, Дипломи Лауреатів I, II та III премій, цінні призи та подарунки.

Володар ГРАН-ПРІ конкурсу отримає грошову винагороду або цінний приз. Володар Призу глядацьких симпатій – цінний подарунок.

Melodii dobra

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.