Роздрукувати цю сторінку

Бердичівський кінофестиваль Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» розпочав прийом робіт

Два роки тому в Бердичеві режисером Аллою Міщук було започатковано нову традицію у сфері кінематографу – у місті вперше провели кінофестиваль ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко». Покликаний розкривати акторські та режисерські таланти бердичівлян, він увінчався успіхом. Після цього більше семи десятків короткометражних робіт побачили світ навесні 2016-го, коли свої шедеври кіномистецтва у номінаціях «Анімація», «Музичне відео», «Документальне» та «Експериментальне кіно» на екранах показували не лише учасники з Бердичева, а й з Росії і Білорусії.

Приємним стало і те що, з’явилася номінація,пов’язана і з нашим славнозвісним містом – «Таки Бердичів». Своє бачення нашого міста, його культури та навіть проблем демонстрували і бердичівські школярі, і студенти, і журналісти, і просто всі бажаючі містяни.


Цьогоріч також у місті проходитиме вже ІІІ-й Бердичівський кінофестиваль ім. Ф.Горенштейна «Зоряне містечко». Прийом робіт вже розпочато. Бажаючі взяти участь можуть писати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і вам буде вислана анкета для заповнення.


Кінофільми тривалістю до 15 хв приймаються до 00:00 год. 10 березня.


На конкурс відбираються фільми у 5 номінаціях:
- ігрові;
- документальні;
- експериментальні;
- музичне відео;
- анімаційні фільми.


Роки виробництва фільмів: 2012-2017 років.


Мова фільму — українська, російська. Якщо фільм іншою мовою, титри обов’язкові (українською).


Та 6-та номінація: «Таки Бердичів!» До участі у номінації «Таки Бердичів!» запрошуються жителі Бердичева і Бердичівського району. Роботи приймаються будь-яких жанрів, тривалість до 15 хв. Знімати можна як камерою, фотоапаратом так і мобільним. Головне, щоб була цікава ідея, теми можна різні)


Для гостей кінофестивалю міста Бердичева обов’язково екскурсії по музеям та місту.

http://starcityfilm.org.ua/?p=1320

 

Подібні матеріали