Субота, 28 Трв

Він залишається у серцях і душах бердичівлян – молодь вшанувала світлу пам’ять Кузьми Скрябіна

Важко стерти з пам’яті те, що залишило незриму, але болючу рану в душі. А якщо й стирати, то лише зайве, те страшне, що викликає смуток, горе і сльози. А все те приємне, веселе, щасливе та цікаве хочеться пам’ятати завжди. Ось так і з людьми. Ті, хто за своє хоч і не довге життя зумів талантом і наполегливою працею здобути прихильність сотень тисяч, а то й мільйонів людей та при цьому залишатися простою гарною людиною, залишаються набагато глибше – у серцях.


Таким був Андрій Кузьменко, життя якого раптово і трагічно обірвалося два роки тому 2 лютого. Страшна автокатастрофа на Дніпропетровщині перетворила потік часу для рідних співака на до життя Андрія і після нього, а фанатам і тим, хто полюбляв його пісні, зоставила лишень скарб у вигляді його творчості та численні фото і відео.


У другу річницю з дня смерті лідера відомого українського музичного гурту «Скрябін» молодь Бердичева організувала вечір, присвячений пам’яті співака. У теплій затишній атмосфері молодіжного центру «М-формація», що знаходиться в центральній міській бібліотеці, прихильники таланту Андрія Кузьменка згадували про його життя та творчість, ділилися враження про нього, як про людину, переглядали сімейні фото. Ті, хто були знайомі з ним особисто, з теплотою розповідали про його простоту, веселу вдачу, завзятість та невловимі прагнення щось змінити. Змінити у своєму житті, у житті свої знайомих, у житті всіх українців та всієї країні, змінити лишень у кращу сторону. Він переймався проблемами людей, переймався тим, що відбувалося в Україні - і на Майдані, і в зоні АТО. Та Бог, видно, розпорядився по-своєму.


Гарні слова про Андрія Кузьменка прозвучали і від керівника Бердичівської центральної міської бібліотечної системи Тетяни Кущук. Вона знайомилася з ним, спілкувалася та відгукується про цю людину лише з позитивної сторони. Коли їй доводилося брати у співака інтерв’ю перед його виступом у Бердичеві, на душі у жінки було ціле море хвилювань і невпевненості. Та Кузьма, як зазначає Тетяна Кущук, розвіяв їх миттю, а спілкування з ним стало легким, приємним, цікавим та веселим.


На вечорі пам’яті молодь співала пісні, які стали популярними хітами та які із задоволенням виконує чи не кожен прихильник гурту «Скрябін». Юні хлопці та дівчата зачитували думки, викладені співаком у своєму власному щоденникові, та запалювали свічечки на знак того, що Андрія Кузьменка не забувають, він залишається у серцях і душах бердичівлян та всіх українців.

IMG 8608

IMG 8615

IMG 8622

IMG 8616

IMG 8620

IMG 8627

IMG 8634

IMG 8645

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.