П'ятниця, 22 Вересня

Тридцятирічний ювілей відзначила Бердичівська міська організація ради ветеранів.Фото

Святковим оркестром, дошкою пошани, з якої на всіх дивилися ще молоді обличчя, альбомами з фото та з неабиякою гостинністю зустрічали ранком вівторка ветеранів в актовій залі Бердичівської міської ради.


Саме тут, у такому собі родинному колі, міську організацію ради ветеранів вітали з 30-річним ювілеєм, який вона відзначила 14 лютого. Створена у далекому 1974 році, вона об’єднала під своїм родинним крилом людей, які гідні поваги, шани та вдячності. Це ті мужні бердичівляни, котрі боролися з ворогом в період Другої світової війни і здобували довгождану перемогу, омиту людською кров’ю та плачем. Це ті сильні духом громадяни, котрі, будучи в концтаборах, не здалися, а показували приклад сміливості і витривалості. Це ті трудівники, котрі піднімали країну з руїни, відроджували економіку, культуру і науку.

IMG 9833

IMG 9839


Привітати міську організацію ради ветеранів з ювілеєм прийшли самі ветерани, запрошені активісти, керівники підприємств та установ міста, депутати міської ради, учні ЗОШ №8, котрі виконали почесну місію привітання віршами, піснями і теплими словами вдячності за патріотичне виховання молодого покоління.

IMG 9897


Дійсно, подвиги старшого покоління є гарним прикладом для молодшого. У них є чому повчитися, вони заслуговують на повагу. А організація ради ветеранів, котру очолює Сергій Железняк, є колективом людей хоч і поважного віку, але енергійних, таких, які заряджають бажанням трудитися, вселяють віру у кожен крок і діяльність молоді.

IMG 9843


Спочатку у 1974 році при Житомирському обласному госпіталі інвалідів війни було створено раду діяльності війни, що налічувала більше сорока представників організації. Президія складалася з 11 осіб, а очолив її спочатку Станіслав Мацкевич, а згодом Василь Мельничук. Саме ця організація і була основоположницею Бердичівської міської ради ветеранів, створення якої вимагали умови життя ветеранів. І вже у 1979 році міська організація ради ветеранів розпочала свою діяльність під керівництвом Віктора Томашевського і мала у своєму складі 41 ветерана та 15 членів Президії. Нині цих ветеранів уже немає в живих, та пам’ять про них і про їхню діяльність вшановують послідовники хвилиною мовчання і покладанням квітів на могилу 1-го голови міської організації ради ветеранів та до стели «Вічний вогонь».

IMG 9911


На даний час Бердичівська міська організація ради ветеранів об’єднує більше 12 тисяч осіб. Це учасники бойових дій, учасники та інваліди війни, діти війни, вдови, ветерани праці, ветерани війни, ветерани військової служби... Усі вони потребують підтримки, поважного ставлення, допомоги і хочуть, щоб про них не забували.


На засіданні пленуму з нагоди 30-річчя до складу Президії та секретаріату міської ради ветеранів було обрано людей, які не один рік допомагають даній організації, підтримують та співпрацюють. Це і представники міської влади та виконавчого комітету, і керівники підприємств, медичних закладів та організації Бердичева та району.

IMG 9860
Сергій Железняк, який очолює дану організацію ось уже 10 років, прозвітував про діяльність ради ветеранів, поздоровив усіх зі святом, побажав здоров’я, миру, добробуту, довгих років життя та турботи і підтримки від рідних, близьких, друзів, а також від міста та молодого покоління бердичівлян.

 

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.