Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Свідомі громадяни Бердичева вшанували «Великого Кобзаря» декламуванням віршів та покладанням квітів. Фото

І хоча гучного багатолюдного зібрання біля пам’ятника українському пророку Т.Г. Шевченку у день його народження не було, вшанувати пам’ять Великого Кобзаря зібралися усі бажаючі бердичівляни по обіді.


Спочатку зранку у ході проведення літературно-мистецької години представники молоді міста поклали квіти до підніжжя постаменту, а вже потім депутати міської ради від різних політичних фракцій і громадські активісти у невеликому колі людей віддали шану синові українського народу.


Звучали відомі слова «Заповіту», «Мені однаково, чи буду» та інші патріотичні вірші, написані в різний період життя борця за волю та свободу України і її народу. Його пророчі слова з поеми «Кавказ» «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!» закликали українців на Майдані до боротьби, були і є духовною зброєю під час нинішніх подій в Україні та лунають з вуст українських патріотів нині.

IMG 6600

IMG 6596

IMG 6591

IMG 6589

IMG 6578

IMG 6577

IMG 6574

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.