Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

До дня народження Тараса Шевченка в Бердичеві влаштували літературно-мистецьку годину

Він народився у бідній кріпосній сім’ї, рано втратив батьків та поневірявся у наймах, не знаючи, що таке щасливе радісне життя. Хоча важко сказати, що життя панів й багачів було для нього прикладом радості. Він був звичайним хлопчиком, котрий потрапив у жорстокий світ кріпацтва, тюрем, солдатчини та заслання. Тоді Тарас Шевченко і подумати не міг, що його твори, просякнуті любов’ю до України і її народу, будуть актуальними крізь століття у наш час, а слова стануть пророчими і для сучасних українців.


Минуло два століття з дня народження Великого Кобзаря, а його твори вивчають школярі у школах, студенти «вишів», віршові рядки промовлялися на Майдані під час Революції Гідності і нині звучать у зоні АТО, а відомий «Кобзар» став настільною книгою не лише навчальних закладів, а й кожної домівки.


Щороку 9 березня чи не у кожному місті України люди збираються біля пам’ятника генію українського народу, організовуючи різноманітні заходи. У школах проводять літературно-мистецькі години на теми, пов’язані з творчістю Тараса Шевченка.


У день народження видатного поета в актовій залі ЦПО ім. О. Разумкова пройшла літературно-мистецька година, присвячена життю та творчості Великого Кобзаря. Вихованці Центру декламували усім відомі вірші, написані поетом у різні періоди життя, згадували біографічні відомості та представляли танцювальні номери.


На заході були присутні представники міської влади в лиці заступника міського голови Валентини Адаменко та начальника відділу освіти Світлани Басюк, а також директор МПК ім. О. Шабельника Олена Петрівська, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста. Почесну місію покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку було доручено молоді міста Бердичева.

 

IMG 6547

IMG 6549

IMG 6557

IMG 6560

IMG 6561

IMG 6564

IMG 6566

IMG 6573

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.