П'ятниця, 29 Вересня

Учні Бердичівської гімназії №2 творчо представили власну казку «Червона Кепочка»

17 бер. 2017 Мілада Мартинюк

Одним із найважливіших завдань, що стоять перед сучасною освітою, є розвиток творчих здібностей школярів. Саме таку нагоду мали гімназисти в рамках проведення у гуманітарній гімназії №2 міського семінару шкільних бібліотекарів на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності читачів відповідно до вимог Концепції Нової української школи». На розсуд гостей школярі представили створену ними казку «Червона Кепочка». За основу було взято сюжет відомої казки великого французького письменника Шарля Перро «Червоний Капелюшок».


Жвава та кмітлива Червона Кепочка мала мрію – купити нові ролики, а для цього вона вирушила до бабусі, аби позичити бабусину пенсію Старенької. Казка – це вигадка, а тому не дивно, що тут зустрілися дітлахи з Острова ледарів (учні 5-А кл.) та невдачливі розбійники (3-Б кл.). Глядачам та гостям припала до душі сучасна, «кльова» Бабуля Ягуля (роль виконувала Бриль С.), яка володіла чарівною скринькою. Саме вона давала завдання не лише казковим персонажам, але й змушувала працювати, розгадуючи загадки про книги, словники й бібліотеку, та танцювати «модний танець» усіх присутніх у залі.


Наприкінці Сірий Вовк (Малаховський Ю.), що балотувався на вибори, які мали незабаром відбутися, під тиском доказів мисливців (Крижевський Д. та Дерлюк С.) усвідомив свої помилки й не став ковтати Червону Кепочку (Коваль М.) та її бабусю. Його девізом стали доброта, жалість, милосердя, а девізом учасників дійства – інтелект та вихованість.


Той факт, що у казці «Червона Кепочка» брали участь учні 3-Б, 5-А, 7-В та 8-А класів свідчить про те, що у нашій гімназії талановиті всі учні без винятку, а проведення таких святкових заходів сприяє розвитку їхніх творчих здібностей, в тому числі й акторських. Адже, оволодіваючи мистецтвом життєтворчості, школярі через творчу діяльність розкривають перед собою горизонти людських можливостей, що слугує правильному визначенню свого місця на широкому полі власних знань, умінь та здібностей.

SAM 0716

SAM 0719

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.