Вівторок, 24 Трв

«Чорний квадрат» знайшов у Бердичеві своїх поціновувачів

Минулої суботи вперше в Бердичеві відбулась вистава театру «Чорний квадрат» під назвою «До, після і замість сексу». Більша частина їхнього виступу була побудована на імпровізації. Легко. Невимушено. Простою мовою про не дуже прості речі.


Перед початком виступу артисти попросили бердичівлян сказати декілька фраз, які вони потім уміло вплели в сцени вистави. Гумористична вистава знайшла своїх глядачів в нашому місті. На жаль, зал не був заповнений вщент, але це лише їхній перший виступ на сцені нашого МПК ім. Шабельника. Маємо надію, що артисти київського театру ще не раз завітають до нас, дізнаються «скільки коштує бердичівське пиво» (це одна з фраз, запропонованих глядачами) та полюблять нашого глядача.


Гарним суботній вечір став для всіх, хто не полінувався прийти до міського Ппалацу культури та насолодитись цікавою грою київських артистів театру «Чорний квадрат».

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.