Четвер, 27 Січня

Вихованці Бердичівського районного Центру культури і дозвілля показали свої таланти на фестивалях

06 квіт. 2017 Директор ЦКіД Северенчук Наталія

У суботу, 1 квітня, обласний центр приймав в свої обійми талановиту та обдаровану молодь не тільки з Житомирщини, а й з усіх куточків України. Одразу два навчальні заклади культури проводили фестивалі-конкурси. Учасники творчих колективів Бердичівського районного Центру культури і дозвілля взяли активну участь у них.


У коледжі культури і мистецтв ім. І. Огієнка проходив ХІ конкурс-фестиваль «Великодні дзвони».


Танцювальний колектив «Перлинки» Бердичівського районного Центру культури і дозвілля (керівник Катерина Кобилінська), достойно представив хореографічне мистецтво в номінаціях «Народний танець» та «Сучасний танець», за що був нагороджений дипломами за ІІ та ІІІ місце.


Диплом за І місце у номінації «Художнє читання» здобула Валерія Грошева – вихованка гуртка художнього читання «Дивослово» ЦКіД (керівник Олена Якимчук).


Цього ж дня проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Хочу стати зіркою України», головний ініціатор та організатор якого – Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Конкурс проходив у Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера.


Номінацію «Вокальний жанр» від Бердичівського районного ЦКіД представила Олена Літкович і виборола почесне І місце.
Дарина Якимчук, учасниця гуртка «Дивослово» та неодноразова переможниця багатьох конкурсів і фестивалів, цього разу гідно представила Бердичівський районний Центр культури і дозвілля на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Хочу стати зіркою України» у номінації «Театральне мистецтво».


Щиро вітаємо всіх учасників з перемогою, і нехай фестивалі-конкурси, на яких свою майстерність демонструють діти, стануть хорошою традицією, а світ нехай пізнає таку чарівну, українську культуру, особливо коли її «провідниками» стають юні дарування.

bggZ2qi3D7M

cZPId7c5Mg4

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.