Студенти-музиканти з Бердичева підкорили Вінницю — РІО Бердичів

П'ятниця, 19 Січня

Увійти

Зареєструватися


Студенти-музиканти з Бердичева підкорили Вінницю

Студенти музичного відділу Бердичівського педагогічного коледжу вибороли призові місця на VІІ Регіональному конкурсі музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва пам’яті К.П. Семенова «Vivat» у Вінниці.


6-7 квітня 2017 року в м. Вінниці на базі факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  пройшов VII Регіональний конкурс музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва пам’яті К.П. Семенова «Vivat». Студенти Бердичівського педагогічного коледжу музичного відділення вирішили спробувати свої сили і недаремно. Адже кожен наш студент достойно представив Бердичівський педагогічній коледж у різних номінаціях. Було цікаво і хвилююче, тому що було з ким позмагатись. Серед конкурентів були сильні студенти з Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, а також учні Державного навчального закладу ВЦПТО ПП м. Вінниці, Вінницької школи мистецтв «Вишенька», ДМШ м. Ладижин, ДМШ м. Ямпіль, ДМШ м. Гнівань, Вінницької дитячої школи мистецтв, ДМШ №1 м. Вінниці. 

Асенизатор


Отож призові місця отримав саме наш навчальний заклад.

У номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний вокал) лауреатом І ступеня став студент ІV-М курсуСвіренко Максим (клас викладача Яблонської О.В.), лауреатом ІІ ступеня – студентка І-М курсуЄвпак Олеся (клас викладача Дубцова В.В.), лауреатом ІІІ ступеня – студентка ІV-М курсу Літкович Олена (клас викладача Яблонської О.В.). 
У номінації «Хорове диригування» лауреатом ІІІ ступеня стала студентка ІІІ-М курсу Валентюк Катерина(клас викладача Дьячук А.І., концертмейстер Заломський В.І.). 
У номінації «Оркестрові інструменти» (сольне виконавство – баян) лауреатом І ступеня став студент ІV-М курсу Віталій Білан (клас викладача Ртіщева С.А.).
У номінації «Оркестрові інструменти» (ансамблева гра) лауреатом ІІІ ступеня стало тріо домристів у складіСавін Світлани, Стягайло Юлії та Благої Анастасії  (клас викладача Дубцової В.М., концертмейстер Дем’янчук Т.Д.). 
Голова журі Швець І.Б. – заслужена артистка України, професор кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Сідорова І.С. запропонували студентам IV-М курсу Олені Літкович і Максимові Свіренку вступити в Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського на спеціальність музичне мистецтво на пільговій основі та вручили рекомендації.
За підготовку учасників конкурсу подяками були нагороджені  керівники студентів: Дьячук Ангеліна Ігорівна, концертмейстер Яблонська Ольга Вацлавівна, Дубцов Валерій Вікторович, Ртіщев Сергій Анатолійович, Віра Миколаївна Дубцова та концертмейстери Заломський Василь Іванович і Дем’янчук Тарас Дмитрович. 
Так тримати! Подальших перемог та творчих злетів!

Ольга Вацлавівна Яблонська, старший викладач, викладач диригування, хорового класу та практикуму роботи з хором

Фото взяті з сайту Бердичівського педагогічного коледжу

1492022639 0007

1492022696 0010

1492022703 0003

1492022718 0008

1492022713 0004

1492022719 0009

1492022731 0006

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.