Студенти-музиканти з Бердичева підкорили Вінницю — РІО Бердичів

Четвер, 19 Квітня

Студенти-музиканти з Бердичева підкорили Вінницю

Студенти музичного відділу Бердичівського педагогічного коледжу вибороли призові місця на VІІ Регіональному конкурсі музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва пам’яті К.П. Семенова «Vivat» у Вінниці.


6-7 квітня 2017 року в м. Вінниці на базі факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  пройшов VII Регіональний конкурс музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва пам’яті К.П. Семенова «Vivat». Студенти Бердичівського педагогічного коледжу музичного відділення вирішили спробувати свої сили і недаремно. Адже кожен наш студент достойно представив Бердичівський педагогічній коледж у різних номінаціях. Було цікаво і хвилююче, тому що було з ким позмагатись. Серед конкурентів були сильні студенти з Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, а також учні Державного навчального закладу ВЦПТО ПП м. Вінниці, Вінницької школи мистецтв «Вишенька», ДМШ м. Ладижин, ДМШ м. Ямпіль, ДМШ м. Гнівань, Вінницької дитячої школи мистецтв, ДМШ №1 м. Вінниці. 


Отож призові місця отримав саме наш навчальний заклад.

У номінації «Вокальне мистецтво» (естрадний вокал) лауреатом І ступеня став студент ІV-М курсуСвіренко Максим (клас викладача Яблонської О.В.), лауреатом ІІ ступеня – студентка І-М курсуЄвпак Олеся (клас викладача Дубцова В.В.), лауреатом ІІІ ступеня – студентка ІV-М курсу Літкович Олена (клас викладача Яблонської О.В.). 
У номінації «Хорове диригування» лауреатом ІІІ ступеня стала студентка ІІІ-М курсу Валентюк Катерина(клас викладача Дьячук А.І., концертмейстер Заломський В.І.). 
У номінації «Оркестрові інструменти» (сольне виконавство – баян) лауреатом І ступеня став студент ІV-М курсу Віталій Білан (клас викладача Ртіщева С.А.).
У номінації «Оркестрові інструменти» (ансамблева гра) лауреатом ІІІ ступеня стало тріо домристів у складіСавін Світлани, Стягайло Юлії та Благої Анастасії  (клас викладача Дубцової В.М., концертмейстер Дем’янчук Т.Д.). 
Голова журі Швець І.Б. – заслужена артистка України, професор кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти Сідорова І.С. запропонували студентам IV-М курсу Олені Літкович і Максимові Свіренку вступити в Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського на спеціальність музичне мистецтво на пільговій основі та вручили рекомендації.
За підготовку учасників конкурсу подяками були нагороджені  керівники студентів: Дьячук Ангеліна Ігорівна, концертмейстер Яблонська Ольга Вацлавівна, Дубцов Валерій Вікторович, Ртіщев Сергій Анатолійович, Віра Миколаївна Дубцова та концертмейстери Заломський Василь Іванович і Дем’янчук Тарас Дмитрович. 
Так тримати! Подальших перемог та творчих злетів!

Ольга Вацлавівна Яблонська, старший викладач, викладач диригування, хорового класу та практикуму роботи з хором

Фото взяті з сайту Бердичівського педагогічного коледжу

1492022639 0007

1492022696 0010

1492022703 0003

1492022718 0008

1492022713 0004

1492022719 0009

1492022731 0006

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.