Сортувати за датою: листопада 2016 — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800
Сортувати за датою: листопада 2016 — РІО Бердичів

Згідно зі статтею 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” мінімальний розмір пенсій за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Опубліковано в Офіційна інформація

У місті Шостка, що на Сумщині, відбувся Х Міжнародний турнір з індорхокею пам’яті Олександра Федоренка. У змаганнях взяли участь 10 команд з України та Білорусі. Бердичівщину у цих змаганнях представляла команда БКПЕП «Старт» під керівництвом Василя Гарбуза.

Опубліковано в Спорт

18 ГРУДНЯ 2016 РОКУ відбудуться вибори депутатів Семеніської сільської ради Бердичівського району Житомирської області.
Публікуємо повний список кандидатів:

Опубліковано в Політика

Бердичівська міськрайонна громадська організація "Добра справа" запрошує!

Опубліковано в Культура

До чергової частини Бердичівського відділу поліції надійшло телефонне повідомлення від 28-річної жінки про крадіжку її мобільника. У вчинені злочину поліція викрила гостю райцентру.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Компанія Мастер-Пласт займається виготовленням, продажем і установкою пластикових вікон.

Опубліковано в На правах реклами

В країні мало людей задоволених владою. Але ідучи на чергові вибори вони чомусь обирають не молодих енергійних людей, які є патріотами своєї країни і прагнуть змінити щось на краще, а вірять гучним лозунгам про те, як ми будемо жити: «жити по новому!»

Опубліковано в Політика

Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників, псевдо правоохоронців або ж купівля-продаж товарів через мережу Інтернет.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Вона може торкнутися як бідних, так і багатих, як людей з вищою освітою, так і людей, які ніколи не вчилися. І ніхто не може пророкувати, коли і де насильство може відбутися.

Опубліковано в Офіційна інформація

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п.п. 19 прим. 1.1.24 п. 19 прим. 1.1 ст. 19 прим. 1 та п.п. 20.1.29 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) контролюючі органи мають право приймати рішення про розстрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу, а також про списання безнадійного податкового боргу у порядку, передбаченому законодавством.

Опубліковано в Офіційна інформація
Сторінка 1 із 13

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.