Понеділок, 5 Червня

Вікторія Кучерява

Вікторія Кучерява

У країну творчості і дитинства запросили разумковці юних бердичівлян , їх батьків та гостей міста. У перший день літа у зелених локаціях відділення еколого-натуралістичного напряму Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова зустріли дві чудові червневі події: День ЦПО і День захисту дітей. Влаштували концертно-розважальну програму, мандрівку творчими станціями, руханки, ігри і конкурси.

Квітучого травневого дня, за кілька кроків до літа, особлива, хвилююча подія зібрала жителів і гостей міста у залі МПК ім. Шабельника О. А. Благодійний звітний концерт учнів та викладачів Бердичівської музичної школи, напутні слова випускникам, вручення свідоцтв про закінчення мистецької alma mater – незабутні миті, ціла гама почуттів, заключні акорди неповторної симфонії, що звучала протягом років навчання.

Кішки вміють не лише гуляти дахом чи лазити по деревах. Вони ще цікаві співрозмовниці і затяті мандрівниці! Вони можуть уважно слухати, співчувати та втішати у скрутну хвилину і здатні виражати цілу гаму почуттів. Про своїх хвостатих подружок та їх дивовижні пригоди розповідала читачам бібліотеки для дітей Бердичівської міської територіальної громади письменниця Галина Манів. Кожна із зустрічей – по-весняному тепла, сонячна та радісна. Ми потрапили на четверту. Повірте, вона була не менш цікавою, ніж попередні.

Друзі по життю Андрій Недайборщ і Владислав Худік – однодумці й цікаві особистості, позитивні, товариські та цілеспрямовані. Їх пов'язує не тільки тісна дружба, їх єднає фотошкола «F/5.6» громадської організації «Бердичівська школа практичної фотографії». Двадцять четвертого травня в Музеї історії м. Бердичева відкрилася дуетна фотовиставка «На землі обітованій», на яку запросили жителів та гостей міста студенти фотошколи.

У виставковій залі Бердичівської художньої школи – майстер-клас із ткацтва. В гостях у викладачів та учнів – гостя з Житомира. Зустріч і спілкування з головою обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів «Мистецьке Полісся» Анною Івченко – завжди свято, подарунок для душі…

Любов до України, шана до національних традицій та самобутньої культурної спадщини народу об’єднали викладачів, учнів і батьків вихованців Бердичівської музичної школи. Вісімнадцятого травня юні таланти та їх обдаровані педагоги-наставники звеличували на благодійному концерті вишиванку – символ краси, родової пам’яті і нескореності, оберіг для українців, духовну броню для воїнів-захисників. Під час святкового дійства були зібрані кошти на потреби Збройних Сил України.

Дебати «Місто Бердичів на шляху до європейської інтеграції України та роль молоді у цьому процесі» пройшли в молодіжному центрі «М-Формація» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». Дискутували, аналізували й обговорювали шляхи вирішення найбільш актуальних проблем, які непокоять жителів громади, представники євроклубу «Гармонія» гімназії № 8 і депутати Бердичівської міської ради.

У  Бердичівській міській бібліотеці для дітей – родинний вечір. Юна Дарина Краснікова та її рідні запросили на гостини своїх друзів-бердичівлян. Через повномасштабну війну в Україні харків’яни приїхали до нашого міста понад рік тому і незабаром повертаються додому… 

Дев’ятого травня 2023-го року бердичівському митцю, майстру народної творчості Сергію Танадайчуку виповнилося б 60. У Музеї історії міста пройшов вечір пам’яті талановитого художника-самородка, унікальної людини, яка несла в світ красу народного мистецтва…

П’ятого травня 1920-го року перший голова відродженої Польської держави Маршалок Юзеф Пілсудський та Головний отаман Української Народної Республіки Симон Петлюра зустрілися на залізничному вокзалі м. Бердичева. П’ятого травня 2023-го під час мистецького телемосту Бердичів–Вінниця– Ченстохова історичну подію відобразили у своїй виставі актори шкільної студії «Театральна тонація» Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2.   

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.