Середа, 18 Трв

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

До цього, нагадаємо, працювали лише 2 такі заклади і не у повному режимі, а по одній-дві групи короткотривалого перебування. Формували їх на основі заяв батьків, якщо в сім’ї обоє працюють і дитину немає з ким залишити.

Тот, кто открывает собственное дело, о котором долго мечтал, в любом случае сталкивается с вопросом приобретения или аренды офиса. Именно здесь и руководитель, и подчинённые будут проводить немало времени. Поэтому особую роль играет то, каким будет помещение, что и как в нём разместить.

Мова йде про кількість таких у порівнянні з минулим місяцем. Нагадаємо, що у приміщенні ДЮСШ ім. В.О. Лонського приймають заяви бердичівлян, котрі прихистили у себе переселенців. Їм відшкодовують кошти за проживання внутрішньо переміщених осіб.

Так зазначив міський голова на другій зустрічі із бердичівськими перевізниками. Про те, що вартість проїзду потрібно піднімати, розмову перевізники почали ще на першій зустрічі, коли не виїхали на маршрути через відсутність палива. Тоді було сказано, що, окрім дефіциту пального, спостерігається і підвищення його ціни. Причому додали, що це підвищення аж ніяк не остаточне, бо той таки дизель, прогнозують, буде ще дорожчим.

Два дні бердичівські маршрутки не курсували містом через відсутність палива Однак після першої терміново скликаної зустрічі з міським головою і переговорів, все ж виїхали на маршрути. Хоч і не в повному складі, але декілька маршруток курсували містом, а тому бердичівляни мали змогу дістатися до роботи чи у справах.

Навчитися водити автомобіль та отримати відповідне посвідчення бердичівлянам стане легше завдяки запровадженій Кабміном спрощеній процедурі.

Наші мужні, відважні, сміливі хлопці та чоловіки, наші захисники, котрі боронять Україну, мають потребу у медикаментах, речах, засобах гігієни та у багато чому іншому. Перебуваючи у горнилі бойових дій, вони не мають доступу до магазині, аптек чи ринків, не мають змоги елементарно щодня переодягнутися, змінити ті ж такі шкарпетки, поголитися, помитися тощо.

З початком війни бажаючих взяти участь у добрій справі для допомоги військовим, котрі знаходяться на передовій і котрим потрібно маскувати техніку від ворога, було дуже багато.

Оскільки перейменуванню вулиць у Бердичеві – бути, багато хто з містян, можливо, має бажання взяти участь у цьому.

Свято Дня матері, яке припадає на другу неділю травня, цьогоріч відзначали 8 травня. Цього дня усі сини та доньки з особливим трепетом вітали найрідніших, найдорожчих у світі мам. Тих, які дарують життя, недосипають ночами, готові весь біль своєї дитини взяти на себе, дбають, люблять, вірять, хвилюються та оберігають.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.