Олександр Доманський — РІО Бердичів

Субота, 28 Листопада

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сьогодні проходить перша сесія Житомирської обласної ради, яка розпочалась о десятій годині у великій сесійній залі.

 

Не змінилось на території колишнього цукрорафінадного заводу, де і зараз знаходитись дуже небезпечно як для дорослих, так і для дітей поруч розташованої школи.

Сьогодні відбулась перша сесія новообраних депутатів Гришковецької селищної ради Бердичівського району. А якщо сказати точніше, то не відбулась, а лише розпочалась, адже вже через п’ятнадцять хвилин після її початку депутатам оголосили про перерву «до повного одужання голови ОТГ».

 

І це при тому, що все населення міста, станом на 1 вересня 2020 року, складало 74 тисячі 449 осіб.

Такі цифри називались сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у доповіді начальника відділу економіки та інвестицій Людмили Бедрань, присвячені підсумкам виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2020 року

 

 А якщо точніше, то на території колишнього Бердичівського району, адже тепер поняття «Бердичівщина» можна застосовувати до значно більшої території, яка включає в себе частину Андрушівщини, частину Чуднівщини та всю Ружинщину.

Сталось це ще не минулій сесії Бердичівської районної ради. Старий склад депутатів прийняв рішення про ліквідацію комунального підприємства «Бердичівська районна бібліотека».

 

Щоб вже завтра приступити до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

 

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.