Середа, 5 Жовтня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Командно-штабні навчання з такою легендою, за участю голів всіх територіальних громад Бердичівського району та військових територіальної оборони розпочались сьогодні в актовій залі міськвиконкому.

Історія про передане Бердичеву дизельне пальне для формування матеріального резерву територіальної громади вже стала в місті майже легендою, не досягнувши навіть чверті свого логічного розвитку.

Серед вакансій Бердичівського міського центру зайнятості останні кілька років переважали вакансії робітничих спеціальностей, а для людей з вищою освітою, зазвичай не було що запропонувати.

 

В АТБ безкоштовно видають жетони з QR-кодом для тварин.Таке оголошення на дверях супермаркету сьогодні привернуло мою увагу.

 

На минулому тижні у Бердичеві відбувалось чимало святкових заходів з находи професійних свят.

Візит голови Житомирської обласної військової адміністрації відбувся минулої п’ятниці досить несподівано для більшості бердичівлян.

 

Першою можна вважати ініціативу по встановленню спільного монумента для всіх загиблих Героїв Бердичівського району, про яку ми писали раніше.

 

І не тільки вони. Сьогодні траурна колона, яка супроводжувала тіло загиблого Сергія Тетерука з Бердичівського будинку офіцерів до Половецького налічувала більше півсотні автівок.

 

На жаль, дуже часто останнім часом скорботні звістки приходять до нашого міста і району.

 

Сьогодні в центрі Гардишівки зібрались чи не всі жителі цього колись великого і славного села.

 

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.