Медицина — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Медицина

Такою гарною новиною 4 грудня поділилося КНП "Бердичівська міська лікарня" Бердичівської міської ради на власному сайті та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Приємну новину було озвучено спочатку на засіданні виконавчого комітету, членом якого є головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова, а вже наступного дня і на позачерговій сесії, на якій головний лікар також була присутня та отримувала вітання з цього приводу.

Цей проект рішення був підтриманий депутатами на позачерговій сесії міської ради у середу, 11 грудня. Доповідала з питання про виділення матеріальної допомоги людям, які її потребують, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олеся Харитонова.

Війна така підступна і мстива тітка...
Іноді прилітає вже на мирній території...

Релігійна місія Римсько-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес Україна» спільно з Міжнародним Благодійним Фондом Сприяння Розвитку Медицини проводить безоплатні медичні акції по Україні.

Щоправда чималу, а точніше – більшу, частину коштів, яких не вистачало на медицину через недостатність коштів медичної субвенції, традиційно було погашено з міського бюджету. Про це розповіла начальник відділу економіки та інвестицій Людмила Бедрань на засіданні виконавчого комітету наприкінці звіту про загальний та спеціальний фонд бюджету міста за 9 місяців 2019 року.

Допомоги небайдужих бердичівлян та жителів інших міст, містечок, сіл, якщо така можливість є, потребує маленький бердичівлянин Антон Бельський.

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Ця хвороба є однією із найпоширеніших на сьогодні, при чому, від неї однаково страждають як дорослі, так і діти.

Планується, що найближчим часом у БМЛ з’явиться медичне обладнання для проведення малоінвазивних хірургічних операцій, тобто таких, які проходять з мінімальним втручанням в тіло пацієнта. На його придбання з міського бюджету за рахунок перерозподілу із загального фонду було виділено 368 000 гривень.

Про приємну подію, що відбулася у стінах Центральної міської лікарні Бердичева, стало відомо з офіційного сайту Комунального некомерційного підприємства Бердичівської міської ради.

За статистикою, в Україні ця хвороба кожні 12 хвилин забирає життя однієї людини, а найбільш прогнозованими її наслідками є інвалідність та смерть. Лише 10-20 % із тих, хто переніс цю хворобу повертаються до нормального життя, 30-40 % помирають вже протягом першого року після її перенесення. Іще факт: хвороба ця помітно молодшає.

Что значит АТПО?

21 жовт. 2019 Автор

Тиреопероксидаза – это фермент, участвующий в синтезе гормонов щитовидной железы (тиреоидных гормонов). АТПО – это антитела, вырабатываемые имунной системой против своей собственной щитовидной железы. В результате образования АТПО зачастую возникает заболевание – аутоимунный тиреоидит (АИТ). АИТ опасен гипотиреозом (сниженной функцией щитовидной железы). Поскольку последняя является фактически «управителем» обмена веществ в организме человека, то и масштабы проблемы - столь велики. АТПО определяются у 90-95% пациентов с аутоиммунным тиреоидитом, у 80% пациентов, болеющих на диффузный токсический зоб, и у 15-20% пациентов с неаутоиммунными заболеваниями щитовидной железы. То есть, чем выше показатели АТПО, тем выше вероятность аутоимунного тиреоидита или диффузного токсического зоба.

Саме таку фразу сказав нинішній голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, коли зібрав у п’ятницю представників засобів масової інформації у своєму кабінеті на так званий брифінг. Метою такого зібрання стало бажання очільника району донести через журналістів до людей, до жителів Бердичівщини стан справ нині у раді, складну ситуацію, яка нині спостерігається в бюджетних установах району, спростувати чутки та закликати голів об’єднаних територіальних громад до спілкування за круглим столом.

Тиждень залишається до чергової сесії Бердичівської міської ради, на якій депутати розглянуть та проголосують за 50 питань порядку денного, включаючи і пункт «Різне». І вже на цьому тижні, починаючи з вівторка, активно проходить робота постійних депутатських комісій, члени яких обговорюють, вносять рекомендації та поправки до проектів рішень, винесених на сесію.

Про це керівник підрядної організації розповів журналісту телефоном.

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.