Субота, 30 Вересня

Медицина

Навіть ті люди, які регулярно займаються спортом, періодично травмуються. Одна з найпоширеніших травм – біль у спині. Вона може виникати в різних відділах хребта, але це однаково неприємно. Найпростіше подолати неприємні відчуття за допомогою знеболювальних засобів. На https://liki.ua/shop/brands/nimesil-7757 представлений ефективний варіант – порошок Німесил. Звісно, заглушивши біль, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Попри те, що ми достатньо обізнані та розкуті, щоб говорити про секс зі своїми дітьми, більшість із нас все ще не може повірити, що наші батьки також можуть займатися сексом. Сексуальність літніх людей є глибоко вкоріненим табу в нашій культурі. Чи справді «ці речі» втрачають значення з віком?

У вівторок, 03 жовтня 2023 р., у Бердичеві відбудеться День донора у приміщенні Бердичівської ДЮСШ ім. В.О. Лонського (вул. Європейська, 35/1). Інформацію про це для «РІО-Бердичів» підтвердив Житомирський Обласний Центр Крові. 

Трепетне ставлення до маленьких пацієнтів, чарівність та професіоналізм – саме ці риси характеризують педіатра Зоряну Добровлянську, яка з радістю зустрічає маленьких пацієнтів Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Лікар розташовує до себе та викликає довіру.

У суботу Бердичівський госпіталь ветеранів війни та районна лікарня отримали від американських благодійників медичне та реабілітаційне обладнання і багато необхідних медикаментів. Це стало кульмінацією тривалої підготовки, про яку варто розповісти докладніше.

Сьогодні у Бердичівській міській раді відбулося обговорення проєкту реконструкції реабілітаційного відділення на базі міської лікарні.

Сьогодні до Бердичівської міської лікарні привезли гуманітарну допомогу у вигляді лапароскопічної стійки для проведення хірургічних операцій.

Захворюваність на ВІЛ-інфекцію в Україні продовжує залишатись високою. Щорічно реєструються нові випадки ВІЛ-інфекції, в т.ч. СНІД, що є кінцевою стадією ВІЛ. Основна маса вперше взятих, це особи працездатного віку.

Бердичівська комунальна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» сьогодні отримав можливість покращити методи відновлення дітей з інвалідністю за допомогою новітнього обладнання. Для цього було придбано кабіну для підвісної терапії (КПТ), що призначена для навантажень опорно-рухової системи дитини та поступового нарощування м’язів. Також установа придбала пристрій MOTOmed gracile 12 для розробки нижніх та верхніх кінцівок методом активно-пасивної реабілітації.

Частими супутниками літнього відпочинку, на жаль, є не тільки гарний настрій та хороше самопочуття, а й отруєння з усіма витікаючими з нього наслідками – розладом шлунку, блювотою, ознобом, підвищеною температура тіла.

Качественная медицинская помощь – это многокомпонентное понятие, которое кроме профессионализма врача и медицинского персонала требует также наличие обустроенного рабочего места (кабинета, отделения, палаты и т.д.), действенных препаратов, современного оборудования и инструментов. Среди последних самых востребованным и часто применяемым в врачебной практике есть медицинский пинцет, с помощью которого можно провести множество манипуляций в разных медицинских отраслях. Главное правильно выбрать инструмент для работы согласно его характеристик и целевого назначения, за которым он в дальнейшем будет использоваться.

Відтепер пацієнтам доступна нова зручна функція - онлайн-запис до лікаря.

Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначаємо День медичного працівника. Лікарі, медсестри, фельдшери, санітари, усі і кожен працівники медичних закладів дбають про здоров’я людей, лікують, піклуються, підтримують, допомагають одужати і вселяють надію на краще. У часи пандемії вони опинились на передовій боротьби зі вірусом, а нині є серед них ті, які рятують життя на фронті і вкотре підтверджують своє звання янголів у білих халатах.

У вівторок, 01 серпня 2023 р., з 9:00 до 13:00 в приміщенні Гришковецької амбулаторії Центром Крові буде проводитися забір крові.

Жителів громади, бердичівлян і всіх, хто хоче долучитись до доброї справи прохання попередньо зателефонувати за телефоном: 067-593-64-45 - Світлана. 

Охорона здоров'я – один із пріоритетних напрямків діяльності для голови Швайківської громади та сільської ради зокрема. Не словами, а конкретними справи, цілеспрямовано та крок за кроком сільська рада розвиває комунальне некомерційне підприємство «Швайківський центр первинної медико-санітарної допомоги», підвищуючи якість наданих послуг та їх доступність для пацієнтів. Як підтвердження – відкриття сучасних та просторих кабінетів лікарів в амбулаторії сімейної медицини Швайківського ЦПМСД, що розташовані на першому поверсі поліклінічного відділення Центральної районної лікарні. 

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.