Медицина — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Медицина

Станом на 16.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 81 хворий з підтвердженим COVID-19 та 1 з підозрою.

Станом на 15.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 79 хворих з підтвердженим COVID-19 та 3 з підозрою.

Профилактика инсульта у пожилых людей

Инсульт чаще всего переживают пожилые люди, и это заболевание относится к самым распространенным среди представителей старшего возраста. Адекватные и продуманные методы профилактики помогут защитить стариков, а при организации правильного ухода можно гарантировать их эффективное восстановление.

Станом на 13.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 87 хворих з підтвердженим COVID-19 та 4 з підозрою.

Вслід за «старожилом» децентралізації – Семенівською громадою, де нещодавно за програмою «Великого будівництва» вступила в дію нова медична амбулаторія, 7 квітня відбулось урочисте відкриття аналогічного медзакладу і в «молодій» Краснопільській громаді, яка увійшла до складу нового Бердичівського району.

Красивые и здоровые зубы – мечта каждого человека. Но, увы, экология, стресс, качество жизни, питание и другие факторы приводят к порче улыбки. Проблем может быть много и одна из них – разрушения зуба. Когда состояние последнего оставляет желать лучшего, одним из наиболее распространенных вариантов выхода из ситуации была и остается коронка на зуб, которая способна практически и эстетически исправить ситуацию и помочь избежать его потери.

Всесвітній день здоров’я проваджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я і відзначається 7 квітня. В цей день усім мешканцям планети Земля треба замислитися, як зберегти своє здоров’я, здоров’я своїх дітей, бо воно – найцінніший скарб, даний Богом. Цього року день здоров’я відзначається у період пандемії коронавірусу і серйозних карантинних вимог в країнах світу. Як тут не пригадати слова видатного хірурга Миколи Пирогова: «Майбутнє належить медицині попереджувальній». Тепер, як ніколи, попереджувальні заходи в усіх країнах світу виходять на перший план життя. Того і впроваджені протиепідемічні карантинні заходи. Всі добре розуміють, що повинні їх неухильно виконувати, щоб зберегти здоров’я і життя – своє і оточуючих.

Станом на 05.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 117 хворих з підтвердженим COVID-19 та 3 з підозрою.

Багатьом пацієнтам і досі здається, що втрата однієї одиниці, особливо якщо вона жувальна, не має великого значення. Дірки не видно, зовнішній вигляд не псує — соромитися нічого, жувати можна і на інший бік, а от проводити операцію боязко й дорого. Проте, якщо природою передбачено, що доросла людина повинна мати від 28 до 32 зубів, то це недарма. Важливість цього розуміли навіть стародавні цивілізації, які майже 3 тисячі років тому проводили операції із вживлення імплантів.

Навіщо мені сироватка, якщо є крем для лиця? Часто дівчата обирають лише один продукт для догляду за обличчям і забувають про інший. Але крем та сироватка – не одне й те саме. Розповідаємо, у чому різниця та як поєднувати ці формули правильно.

З 1 квітня починає діяти «Програма медичних гарантій-2021». Правила доступу пацієнтів до безоплатних послуг не змінюються.

Станом на 01.04.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 125 хворих з підтвердженим COVID-19 та 7 з підозрою.

Станом на 31.03.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 122 хворі з підтвердженим COVID-19 та 8 з підозрою.

Таку новину сьогодні на засіданні комісії з ТЕБ та НС повідомила начальник відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк, доповідаючи про ситуацію із захворюваністю на коронавірусну хворобу у місті, особливо про нові випадки, виявлені протягом вихідних.
Таких випадків було підтверджено 211, серед них є і 7 дітей. Коронавірусна хвороба за вихідні забрала 8 життів – бердичівляни померли у лікарні внаслідок ускладнень, викликаних COVID-19. Вік померлих, згідно зі спостереженнями минулого тижня, починається від 60 років, тобто смертність «молодшає».

У середу, 24 березня, на території Семенівської громади розпочалася вакцинація від COVID-19 працівників охорони здоров'я та соціального захисту.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.