Четвер, 8 Грудня

Медицина

Камни в почках, проблемы с мочеиспусканием и цистит — распространенные причины, когда необходимо обратиться к врачу урологу для обследования. При своевременной диагностике можно обнаружить заболевания в латентной или хронической форме, на ранней стадии, когда можно обойтись применением растительных лекарственных средств. Одним из таких препаратов является Канефрон*® Н, инструкция к которому описывает механизм действие входящих в него компонентов.

Состав таблеток Канефрон® Н

В основе препарата сухой экстракт лекарственных растений:

 • золототысячника (травы);
 • любистка (корня);
 • розмарина (листьев).

Лекарство представлено в таблетках, где основные активные компоненты добавлены в виде порошка сушеных растений. Вспомогательные компоненты помогают действующему веществу быстрее и проще достичь цели и не влияют на лекарственные свойства.

Когда назначают таблетки Канефрон® Н?

Уролог может назначить препарат после обследования и проведенных анализов на основании клинической картины и анамнеза больного.

Назначение Канефрона® Н оправдано такими свойствами препарата¹:

 • обезболивающее;
 • противовоспалительное;
 • антибактериальное;
 • спазмолитическое;
 • диуретическое.

Препарат обладает антиоксидантным действием, успокаивает боль и останавливает развитие воспалительного процесса в мочевыводящих путях.

Показания и противопоказания к приему таблеток Канефрон® Н

Инструкция к препарату указывает на назначение лекарственного средства. Применение Канефрона® Н показано людям с воспалением мочевыводящих каналов для профилактики образования камней. Также лекарство назначается в период реабилитации после удаления мочевых камней для исключения рецидива.

Канефрон® Н противопоказан людям с язвенной болезнью желудка и 12-перстной кишки, почечной и печеночной недостаточностью и лицам с аллергией на активные компоненты препарата, в том числе на индивидуальную непереносимость травы или эфирного масла аниса, фенхеля.

Перед применением Канефрона® Н следует проконсультироваться у лечащего врача. При наличие некоторых наследственных заболеваний, непереносимости разных видов сахаров, пищевой аллергии, во время беременности и лактации, врач подберет безопасную дозу и определит курс лечения.

Как принимать Канефрон® Н

Стандартная дозировка лекарственного средства взрослым и детям от 12 лет составляет 2 таблетки трижды в день². Исходя из анамнеза и текущей лекарственной терапии, врач может скорректировать дозу. Обязательно пить много жидкости. При отсутствии побочных эффектов и индивидуальной непереносимости препарат можно принимать длительными курсами по несколько месяцев.


Литература:

 1. Аляев Ю. Г., Амосов А. В., Григорян В. А. Применение растительного препарата Канефрон® Н у больных с хроническим циститом и мочекаменной болезнью. - К.: Медицина и урология, 2015. -145 с.
 2. Канефрон® Н. Инструкция по применению.

Попередньо на сайті газети «РІО-Бердичів» ми про виїзну заготівлю донорської крові у четвер, 1 грудня, щоб ті люди, які не мають протипоказань бути донорами і хочуть долучитись до благородної справи, могли за кілька днів до цього скоригувати свій режим та харчування і в призначений день здати кров.

Міністерство охорони здоровʼя України нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

01 грудня 2022 р. з 08:30 до 13:00 відбудеться ВИЇЗНА ФОРМА ЗАГОТІВЛІ КРОВІ НА БАЗІ ДЮСШ ім. В.О. Лонського, вул. Європейська 35/1

Не можна тримати в собі власні страхи, емоції чи переживання. Непорозуміння в сім’ї, на роботі, одвічне батьки і діти, сімейне насилля – фізичне і психологічне, війна та стрес, пов’язаний зі зміною звичного ритму життя тощо – це ті проблеми, з якими щодня, на жаль, зіштовхуються тисячі людей в Україні і по всьому світі. Вирішити їх самотужки багатьом не під силу. А замовчувати негатив означає тільки погіршувати ситуацію та ще глибше йти у себе – туди, звідки знайти вихід іноді вже буває неможливо. 

стати Сурогатною Мамою

Сьогодні багато хто втратив роботу і опинився у важкому становищі. У Вас є можливість допомогти безплідній парі та отримати фінансову винагороду за свій вчинок. Клініка "Артеміда" вже допомогла більше 1000 жінкам вирішити їх матеріальні проблеми, ставши сурогатною мамою, що є цілком законно в Україні.

Планування дитини потребує серйозного підходу обох батьків. Сучасні гінекологи рекомендують попередньо пройти медичний огляд, здати аналізи, за потребою скоригувати харчування та пропити спеціальні вітамінні комплекси. Після цього можна розпочинати безпосередньо планування зачаття, яке сучасні методи дозволяють передбачити завдяки спеціальній формулі.

Зовсім нещодавно ми робили репортаж зі зборів у районній лікарні, на яких голови двох громад, котрі не погоджуються дозволити їй об’єднатись з міською лікарнею, били себе в груди, що знайдуть для лікарні і гроші, і дрова.

 

Когда после приема пищи появляются дискомфортные ощущения в горле, которые сопровождаются кисловатым привкусом и первенством, говорят, что это изжога. Она вызывается попаданием на слизистую пищевода соляной кислоты, выделяемой желудочным соком. Для лечения изжоги, кроме рекомендаций по рациону, врачи назначают таблетки. 

У всякому разі такий висновок можна зробити з короткого інтерв’ю, яке дав газеті її керівник Анатолій Сова.

Організм жінки - складна система і іноді вона дає збій. Особливо, в сучасному світі, коли на жіночі плечі покладено багато завдань та проблем. Перевтома, стрес, відсутність повноцінного режиму дня, сезонні захворювання часом вибивають зі звичного ритму і тоді потрібно подбати про додатковий захист - вітамінізацію. 

Так в офіційних документах називають людей, які місяцями жили в підвалах та сховищах, котрі отримали поранення та контузії від артилерійських обстрілів та ракетних атак. Прості мирні люди, які жили в своїх домівках на півдні України, поки їх не прийшла «визволяти» рашистська орда.

 

Кальцемин*Сильвер — современный препарат немецкого производства, который эффективно используется для профилактики дефицита кальция у детей и взрослых. Средство также применяется в составе комплексной терапии заболеваний, при которых нарушается процесс обмена и усвоения кальция в организме.

Сьогодні вранці знімальна група обласного телебачення приїхала у Бердичів, щоб зробити репортаж про районну лікарню та перспективи її розвитку.

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.