Медицина — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Медицина

12 травня Україна та світ відзначають Міжнародний день медичних сестер. Декілька років поспіль професійне свято відзначають в Бердичівській Центральній районній лікарні.

Біда прийшла, звідки її не чекали, у родину Міллерів. Молода бердичівлянка, мама двох неповнолітніх діток, Валентина Міллер, 1992 року народження, нині змушена долати страшну хворобу.

Правильніше було б сказати, що звітувала про роботу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради щодо впровадження медичної реформи головний лікар ЦПМСД Наталія Хорошун на засіданні виконавчого комітету у понеділок, 08 квітня. Адже, як зазначив міський голова, ця тема неабияк всіх турбує і важливо знати, як проходить у Бердичеві дана реформа, що вдалося, а що ще ні, і які кроки здійснено в цьому напрямку.

На жаль, життя - настільки непередбачувана річ, що не знаєш, чого очікувати завтра і який сюрприз принесе життя. І дуже часто такі сюрпризи аж ніяк не приємні, а змушують боротися, долати життєві труднощі та перешкоди.

Наприкінці робочого тижня в конференц-залі міської поліклініки Бердичева зібралися директори загальноосвітніх шкіл міста і дитячих садочків, з якими заступник міського голови та представники виконавчого комітету, а також лікарі міської лікарні проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо поширення захворювання на кір, його перебіг і стан захворюваності. Адже, як наголосив заступник директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Олег Марченко, крім освітньої роботи, керівники шкіл повинні і звертати увагу на такий важливий аспект, як здоров’я, життя і безпека дітей та захист школи від спалаху інфекційних захворювань.

Лише вчора ми публікували на сайті "РІО-Бердичів" інформацію про те, як на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у середу активно усі обговорювали питання підписання декларацій з сімейними лікарями.

Щоправда про так звану «відсутність» вільних лікарів, з якими можна було б підписати декларації про надання медичних послуг заговорили на засіданні виконавчого комітету у вівторок, 26 лютого, ті, хто мешкають в мікрорайоні «М’ясокомбінат».

Однією з реальних реформ в Україні є небачена раніше відкритість державних фінансових та інших даних. Реєстри юридичних та фізичних осіб-підприємців, автомобілів, судових справ, тендерних процедур, земельних ділянок – все це нині знаходиться у вільному доступі на просторах інтернету, і ознайомитись з такою інформацією може будь-хто.

Після кількох років розмов про нову амбулаторію в Гришківцях, після оголошеного тендеру на будівництво, після укладання договору за цим тендером і навіть перерахування половини коштів на будівництво у цьому почали сумніватись жителі селища та й усієї новоствореної Гришковецької ОТГ.

 

На позачергову сесію Бердичівської районної ради, крім основного питання щодо поповнення депутатського складу, винесли для розгляду ще декілька питань, в основному - з медичної тематики.

Ситуацію із захворюванням на кір в багатьох містах України і минулого року, і нинішнього важко назвати стабільною. Поширення цього захворювання та кількість тих, хто став жертвою даної хвороби ще у 2018-му прозвали «спалахом». Під ризик потрапляють не лише ті, хто не був взагалі щеплений, але й діти, яким ще планово не провели вакцинацію. Звісно, є люди, які мають лише одне щеплення, проте і вони, і ті, кому їх було зроблено два рази не застраховані, як пояснюють лікарі, від можливості захворіти.

Средства коррекции, которые соприкасаются с поверхностью роговицы, требуют тщательной очистки и не менее внимательного хранения. Эксперты интернет-магазина https://kievlinza.ua/ советуют хранить линзы в универсальной жидкости, выполняющей сразу несколько функций:

Перед самим новим роком гроші у такій кількості (якщо точніше, то 2 мільйона 971 тисяча 306 гривень і 80 копійок) були перераховані з обласного бюджету на рахунок будівельної фірми ТОВ «БК сучасні технології».

При наших, не очень благоприятных, экологических условиях, в комплексе со стрессом и другими негативными факторами состояние волос, кожи и ногтей оставляет желать лучшего. Даже правильное питание и образ жизни не в состоянии компенсировать недостаток полезных веществ в организме. Витамины для волос – способны частично решить данную проблему. Сбалансированный состав помогает улучшить обменные процессы, регулировать биохимические процессы, компенсировать дефицит микроэлементов, необходимых для здоровья. Как правило, выпускаются не отдельные витамины, а комплексы для кожи, волос, ногтей.

Форма и размер подушки очень важны для здорового и крепкого сна. Но как правильно их подобрать знают не все. Поскольку много лет приходилось пользоваться лишь подушками единого стандартного размера, то современное разнообразие даже озадачивает покупателей. Подушки, предлагаемые фабриками на данный момент, отличаются формой, размером и плотностью наполнения, другими словами, высотой. Это разнообразие позволяет подобрать идеальный вариант под свое тело. Главное, понимать основные принципы выбора.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.