Медицина — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

Медицина

Кращий спосіб уникнути серйозного і дорогого лікування - регулярні обстеження, які можна пройти в лікувально-діагностичному центрі ТОВ «ВЕКАМ».

Сьогодні ми вже інформували бердичівлян щодо ситуації із появою хворих на кір в Бердичеві. Про трьох бердичівлян, котрі нині знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні Центральної міської лікарні і проходять тут лікування. Офіційний коментар з приводу цього сьогодні ж оперативно журналістам надала завідуюча інфекційним відділенням Костюченко Раїса Миколаївна.

Спочатку стало відомо про одного хворого бердичівлянина, дорослого чоловіка, у якого лікарі начебто виявили захворювання на кір. Він, маючи високу температуру, лікувався противірусними ліками, а коли температура все ж не спадала, симптоми були підозрілими і з’явилися висипи, звернувся до медиків.

Сьогодні перехожі бердичівляни поблизу торгової галереї Бальзак були здивовані великою кількістю молодих дівчат у білих халатах.

З 2 квітня в країні стартував черговий етап медичної реформи. Саме з цієї дати кожен українець може і повинен обрати собі сімейного лікаря, адже раніше ця посада і кваліфікація лише називалась так, але реально члени однієї сім’ї лікувались у різних лікарів або в залежності від території обслуговування, або ж просто - хто коли до якого лікаря попав на прийом.

З 2 квітня кожен українець зможе вибрати собі сімейного лікаря, і не тільки того, який нині обслуговує його дільницю, а лікаря з будь-якої лікарні, навіть приватної.

Адже реформа медицини, про яку так багато говорять, ось вже майже десять років потроху-потроху та й іде. Так, з 2 квітня розпочинається черговий етап реформування первинної ланки медичної допомоги. Суть цього етапу в тому, що кожен мешканець України може самостійно обрати собі сімейного лікаря і повинен укласти з ним договір на обслуговування.

Вже зовсім скоро, у квітні, візьме свій старт національна кампанія з вибору лікаря. Згідно неї, кожен має змогу обирати для себе і своєї родини терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я.

Комплекти нової форми отримають лікарі швидкої допомоги міста Бердичева.

На сьогоднішній день КУ «Обласний госпіталь ветеранів війни» в Бердичеві по праву вважається одним з найкращих закладів, де лікування, реабілітацію та не лише фізичну, а й психологічну підтримку отримують учасники бойових дій на територіях інших держав, інваліди війни та учасники АТО.

Велика біда прийшла у родину Лазебних – їхня маленька донечка Анна дуже важко захворіла. Дівчинка народилася здоровою, проте з чотирьохмісячного віку стан її здоров’я різко погіршився.

З метою створення умов для професійного самовизначення та інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка у КВНЗ «Бердичівський медичний коледж», викладачі та студенти нашого навчального закладу взяли участь у профорієнтаційному заході «PROFMARKET», який відбувся 1 березня у приміщенні міської бібліотеки.

Дата святкування обрана не випадково. Адже в цей день відзначається вшановується католицькою церквою свята мучениця Аполлонія Олександрійська, яку страшними тортурами намагалися змусити відректися від віри.

В соціальних мережах ось уже кілька днів бердичівлян не припиняються розмови щодо ДТП по вулиці Європейській, котра у вівторок «підняла на вуха» все місто. Вже того ж дня були різні версії того, як це все трапилось, чому водій врізався в арку. Так само різні версії звучали і про його стан, адже дехто по чуткам стверджував, що начебто хлопця не довезли до лікарні, що в нього мають бути страшні переломи і т.п. Травми дійсно були серйозні, у нього діагностовано було розрив печінки та політравми.

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.