Субота, 4 Лютого

Слухові апарати Starkey – в чому їх переваги

Слухові прилади від відомого бренду Starkey допомогли мільйонам людей впоратися з такою недугою, як втрата слуху. Вони користуються величезною популярністю не випадково, інженери компанії весь час працюють над удосконаленням технологій, створюючи все більш якісні і ефективні продукти. Слоганом корпорації з перших днів роботи є фраза «слух – це наша турбота». Маючи за плечима величезний досвід, співробітники Starkey не просто обіцяють більше, вони дають людям.

Впровадження інноваційних технологій

Слухове протезування розвивається стрімкими темпами, і сьогодні вушні прилади володіють такими перевагами, про які кілька десятиліть тому люди не могли й мріяти. Інженери компанії Starkey стали першими, хто впровадив технологію невидимих приладів. Також вони розробили особливу гарнітуру SurfLink Mobile, за допомогою якої власники апаратів можуть розмовляти по телефону без допомоги рук.

Впровадження нових технологій дозволило створити вироби, здатні забезпечити комфортне сприйняття різних звуків навіть у найгучніших умовах. Переваги вушних вкладишів Старкі змогли оцінити мільйони людей по всьому світу. Корпорація володіє власними лабораторіями і науковими центрами, де проводяться тестування приладів й їх випробування в різних умовах. Під час виготовлення пристроїв розробники орієнтуються в першу чергу на рекомендації лікарів та побажання пацієнтів.

Унікальний підхід до кожного пацієнта

Для кожної поганочуючої людини необхідно підбирати індивідуальне слухове рішення, тому що випадки втрати слуху можуть помітно відрізнятися один від одного. Перед тим як фахівець підбере пацієнту найбільш підходящий пристрій, він повинен провести кілька досліджень. Тільки після всіх результатів діагностики починається примірка апаратів Starkey та їх налаштування. Всі вироби відомої компанії створюються з однією метою – змінити життя людини в кращу сторону й повернути її у світ звуків. Щоб реалізувати задумане фахівці корпорації працюють у тісній взаємодії з медиками та пацієнтами.

Власний благодійний фонд

У компанії Starkey є власний благодійний фонд Hearing Foundation, слоган якого звучить наступним чином «Щоб світ міг чути». Завдяки цьому фонду мільйони людей на планеті отримали можливість знову знайти хороший слух й повернутися до нормального життя. Як тільки один з пацієнтів набуває пристрій для слуху, деяка частина коштів переводиться на рахунок Starkey Hearing Foundation. Співробітники фонду подорожують по різних країнах і видають безкоштовні вироби тим, хто найбільше їх потребує.

Якщо ви зіткнулися з такою недугою, як втрата слуху, запишіться на безкоштовну консультацію в наш Центр слухопротезування. Також на безкоштовній основі ми допоможемо підібрати пристрій для слуху і здійснити його налаштування. Якщо ви купуєте пристрій для слухопротезування у нас, тим самим автоматично отримуєте безкоштовне сервісне обслуговування, дійсне протягом 12 місяців. Якщо є бажання пацієнта ми надаємо та післягарантійне обслуговування.

Ніколи не забувайте про те, що чим швидше зверніться до лікаря зі своєю проблемою, тим більше буде шансів повністю відновити слух. Не пропустіть свій шанс знову знайти минулі радощі життя, зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться на консультацію.

Адреса нашого центру слуху у Києві: вул. Саксаганського, 103. Контактні телефони: (044) 222-88-02, (050) 444-15-75, (067) 239-69-18.

 

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.