Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські сімейні лікарі готуються до роботи по-новому. ПОВНИЙ СПИСОК

Адже реформа медицини, про яку так багато говорять, ось вже майже десять років потроху-потроху та й іде. Так, з 2 квітня розпочинається черговий етап реформування первинної ланки медичної допомоги. Суть цього етапу в тому, що кожен мешканець України може самостійно обрати собі сімейного лікаря і повинен укласти з ним договір на обслуговування.

Відтепер сімейні лікарі будуть отримувати зарплатню в залежності від того, скільки пацієнтів вони обслуговують, вірніше - скільки пацієнтів уклали з ними договори. Вже сьогодні в поліклініці по вулиці Житомирській та в усіх лабораторіях на стендах інформації вивісили повний перелік сімейних та дитячих лікарів Бердичева для того, щоб люди могли вибирати, з ким після 2 квітня укладати договір.


Це зовсім не значить, що після цієї дати людей, які не уклали договори, не будуть дивитись лікарі. Буде все так, як і раніше, але на прийомі лікар буде пропонувати укласти з ним договір або ж рекомендувати, з ким такий договір укласти краще і, відповідно, наступного разу вже йти до того лікаря.


У Польщі за перший рік подібної реформи було укладено лише 10% подібних договорів, у нас МОЗ планує лише в цьому році укласти близько 30% і до 2020 року охопити стовідсотково всіх пацієнтів і всіх лікарів України.


Не потрібно боятись, що зробили одразу невірний вибір, адже в будь-який час можна переукласти угоду з іншим лікарем. Значення немає, чи він працює нині в міській лікарні, чи в районній, чи навіть в іншому місті.


Все це журналісту люб’язно розповіли у Бердичівському міському центрі ПМСД та надали повний список лікарів, щоб бердичівлян і в інтернеті могли з ним ознайомитись, і в газеті.


Лише одне просили бердичівлян: «Не панікувати». Не спішити, щоб 2 чи 3 квітня робити черги у реєстратурах. Робочі місця по електронному оформленні договорів 2 квітня відкриваються в дитячій та дорослій поліклініках, де будуть виділені окремі спеціалісти для занесення інформації про пацієнтів і договори в єдину всеукраїнську електронну систему. Поки що вони тренуються це робити, адже потрібно і створювати кабінети лікарів, і правильно вносити дані до договорів.


Людям, які захочуть оформити такі договори, потрібно прийти з паспортом і кодом та вказати номер мобільного телефону, на який через деякий час після реєстрації надійде СМС з кодом і його потім потрібно буде сказати лікарю.


Взагалі в реформі велике значення приділяється телефонному зв’язку між лікарем і пацієнтом. З 13 березня цього року при будь-якому виклику допомоги по стаціонарному телефону у пацієнта беруть і номер його мобільного телефону. Адже часом кілька слів по телефону можуть замінити візит лікаря до дому пацієнта.


Нижче публікуємо повний список лікарів, вибирайте.

Читайте також: Список сімейних лікарів Бердичівського району

likari1

likari2

likari3

likari4

likari5

likari6

likari7

 

 

 

baner teatr

 

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський

Подібні матеріали