Відомому бердичівському футболісту потрібна допомога небайдужих людей — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Відомому бердичівському футболісту потрібна допомога небайдужих людей

На жаль, життя - настільки непередбачувана річ, що не знаєш, чого очікувати завтра і який сюрприз принесе життя. І дуже часто такі сюрпризи аж ніяк не приємні, а змушують боротися, долати життєві труднощі та перешкоди.

Саме це зараз робить відомий бердичівський футболіст Андрій Черниш. Прохання про допомогу хлопцеві, у якого трапилися серйозні проблеми зі здоров’ям, з’явилося на сайті Бердичівської міської федерації футболу.


У Андрія Черниша, гравця ФК "Бердичів", а також команд "Хіммаш" (Коростень), "Полісся" (Житомир), "Контингент" (Житомир) та інших багатьох відомих, 31 березня виявили дуже складне захворювання - Геморагічний інсульт з великим крововиливом.


Нині, йдеться у повідомленні, хлопець знаходиться в Житомирській обласній лікарні. За ним наглядають лікарі, було вже зроблено три МРТ і в подальшому планується операція. Усіх небайдужих бердичівлян закликають підтримати родину футболіста та допомогти йому одужати.


Номер банківської карти мами Андрія Черниша: 5168 7573 4764 3852.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.