Гінекологічне відділення Бердичівської міської лікарні отримало сертифікат "Чиста лікарня - безпечна для пацієнта" — РІО Бердичів

Неділя, 24 Трв

  • Бердичівський Базар

Гінекологічне відділення Бердичівської міської лікарні отримало сертифікат "Чиста лікарня - безпечна для пацієнта"

03 лип. 2019 Із соціальної мережі "Фейсбук"

Завдячуючи адміністрації закладу, 11.06.2019р. гінекологічне відділення отримало статус «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта».

Вручення відбулося безпосередньо у відділенні, за присутності адміністрації, завідувача відділенням, головної та старшої медичних сестер, працівників відділення.


Фахівці Асоціації «СОЇК» провели лекцію на тему «Санітарно-протиепідемічні правила і норми, щодо поводження з медичними відходами». На завершення, працівники гінекологічного відділення успішно пройшли тестування, як необхідний етап для отримання відзнаки чистоти й безпеки. У цьому проекті важливим є не лише обладнання для підтримання санітарно-гігієнічного режиму, а й сумлінне виконання обов’язків та розуміння медичними працівниками необхідності злагодженої системи гігієни. Антисептичні засоби розміщені у всіх кабінетах, режимні кабінети забезпечені професійними ліктьовими дозаторами. Медичні сестри професійно володіють технікою обробки рук та обробкою інструментарію.

Дезинфекція інструментів проходить всі етапи обробки з використанням сучасних засобів, відповідно до вимог МОЗ. Завдяки сучасним дозуючим системам європейській якості прибирання, якісному знезараженню інструментів та високій кваліфікації персоналу, гінекологічне відділення заслуговує на статус «Чистої лікарні - безпечної для пацієнта».

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.