Гришковецьку амбулаторію обіцяють добудувати до кінця року — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Гришковецьку амбулаторію обіцяють добудувати до кінця року

Про це керівник підрядної організації розповів журналісту телефоном.

Хоча будівельні роботи на майданчику проходять не дуже інтенсивно, він запевнив, що тих кількох чоловік, які працюють на об’єкті, цілком достатньо, адже будують вони не дев’ятиповерховий будинок, а просту з точки зору складності, будівлю. На питання, чи не боїться він, що нова влада перестане фінансувати будівництво амбулаторій (а його ж фірма будує чи не десяток таких однотипних амбулаторій по всій області), відповів, що не боїться. Мовляв, не встигнуть заблокувати, бо гроші вже є на казначейських рахунках, і змінити їх призначення неможливо.


Як пояснили самі будівельники, зараз вони проводять теплоізоляцію фундаментів та знімають риштування з бетонного поясу по периметру споруди. Школярі, які бігають поруч на спортмайданчику або ж ідуть щодня повз будівництво до школи, можуть бачити, як просуваються роботи. На жаль, молоді дубки, які тут садили учні, довелось вирізати.


Напевно, оптимізм керівника будівельників таки чимось підтверджений, адже його фірма вже кілька років виграє чи не половину всіх тендерів, що фінансуються департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації. Хоча, кілька відкритих кримінальних справ саме по будівництвах амбулаторій, навряд чи можуть додати такого оптимізму.


Загальна кошторисна вартість будівництва амбулаторії згідно з договором складає 6 мільйонів 405 тисяч гривень. (250 тисяч доларів) Перерахували підряднику ще в грудні (28 числа) 2018 року майже 3 мільйона гривень, за які і ведеться нині будівництво.


Гришковецькі лікарі, які нині працюють в пристосованому приміщенні, яке давно вже не відповідає ніяким вимогам, з нетерпінням чекають, коли вони зможуть перейти у нове приміщення, в якому буде добре і їм, і їхнім пацієнтам. Але, на запитання журналіста, чи захочуть вони вже після цього ставати підприємцями і отримувати за свою роботу значно більше грошей (в Червоному, наприклад, сімейний лікар-підприємець останні три місяці отримує по 90 тисяч гривень щомісяця!!!), відповіли, що навряд чи.


Взагалі, будівництво цих 500 амбулаторій по всій Україні, яке активно лобіював президент Порошенко, іде врозріз з реформуванням первинної ланки медицини і більше скидається на велике відмивання грошей. Чим закінчиться цей процес, буде зрозуміло вже через кілька місяців.

ambulatoriya

ambulatoriya1

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.