Шістнадцятьом бердичівлянам виділять гроші на лікування — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Шістнадцятьом бердичівлянам виділять гроші на лікування

Цей проект рішення був підтриманий депутатами на позачерговій сесії міської ради у середу, 11 грудня. Доповідала з питання про виділення матеріальної допомоги людям, які її потребують, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олеся Харитонова.

За її словами, це допомога тим, кому потрібна допомога на лікування у разі загрози життю. Нині до списку тих, кому нададуть кошти на лікування, увійшли 16 осіб. Подані ними усі необхідні документи, висновки та пропозиції лікарів тощо, були розглянуті лікарською комісією і комісією міськвиконкому щодо виділення одноразової грошової допомоги. Тим більше, що всі ці люди серйозно хворі і ці кошти їм необхідні для проходження лікування.
Із запитанням про ще двох бердичівлян, яким також потрібна допомога, до виступаючої звернулася депутат від «Опозиційного блоку» Наталія Онуфрієнко. В обох випадках люди є онкохворими 4-ї стадії і потребують фінансової підтримки для хіміотерапії, але у списку їх немає.


Олеся Харитонова зазначила, що в першому випадку подані документи ще не були розглянуті комісіями, бо це список тих, хто подавав на початку листопада місяця заяву про матеріальну допомогу. Стосовно другого випадку, то про нього дещо розповіла головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова, наголосивши на тому, що пацієнт знаходиться на обліку лікаря-онколога ще з 2017 року. Тоді і наступного року він отримував лікування гормонотерапією, потім був прооперований, але останнє обстеження у лікаря-онколога проходив ще у травні минулого року. Даних про те, що йому потрібна хіміотерапія, за словами Лариси Бабікової, у лікаря-онколога немає, так само, як і висновку з онкодиспансера тощо, на розгляд комісії не надходило.


Депутат запитала, чи можна буде принести весь пакет документів, аби комісія розглянула випадок бердичівлянина і прийняла рішення стосовно виділення йому матеріальної допомоги на лікування. Головний лікар Центральної міської лікарні запевнила, що при наявності документів, надання коштів для цієї особи буде додатково розглянуте разом з наступними заявами містян. А поки що 16-м особам виділять з міського бюджету кошти на загальну суму у 58 400 гривень. Окремо беручи суми допомоги на кожного бердичівлянина, варто зазначити, що вони варіюються, починаючи від 1000 гривень та закінчуючи 4800 гривень.

16dopomoga1

16dopomoga2

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.