У Бердичівській міській лікарні відновлено лапароскопічну хірургію — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

У Бердичівській міській лікарні відновлено лапароскопічну хірургію

Такою гарною новиною 4 грудня поділилося КНП "Бердичівська міська лікарня" Бердичівської міської ради на власному сайті та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Як виявилося, ще в далекі 90-ті роки Олександр Кононко був одним із небагатьох хірургів в Україні, який лапароскопічно оперував пацієнтів у місті Бердичеві. Проте потім, у зв’язку з кризою, нестачею комплектуючих, такі операції в Бердичеві, на жаль, припинились.


Нині, як йдеться у повідомленні, завдяки придбаній за кошти міського бюджету лапароскопічній стійці у Бердичівській міській лікарні стало можливо виконувати малоінвазивні лапароскопічні операції в хірургії, урології, гінекології, дитячій хірургії, ортопедії.


Першу таку операцію у новому 2020 році було зроблено 03 січня. Цього дня було прооперовано першого пацієнта з Вінниці, який чудово переніс операцію з приводу лапароскопічного видалення жовчного міхура та вже наступного дня в гарному стані і настрої був виписаний з лікарні додому.

laparoskopiya1

laparoskopiya2

laparoskopiya3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.