Одним із найкращих в Україні визнано обласний військовий госпіталь у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Одним із найкращих в Україні визнано обласний військовий госпіталь у Бердичеві

23 січ. 2020 Пресслужба Житомирської ОДА

Житомирський обласний військовий госпіталь у м. Бердичів, за словами Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксани Коляди, один з найкращих в Україні.

На цьому наголосила Міністр сьогодні, 20 січня, під час зустрічі з керівництвом області та учасниками АТО/ООС, ветеранами військових конфліктів. Участь у зустрічі взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.


«Буду зосереджувати свої зусилля на розвитку Бердичівського шпиталю. Це буде один із військових шпиталів, який буде отримувати оплату за медичні послуги та увійде до другої хвилі реформи охорони здоров’я», – зазначила Оксана Коляда.
Також за її словами, обласний центр вертебрології та реабілітації має приймати на лікування й учасників АТО/ООС та ветеранів з інших регіонів. Адже має унікальні можливості для лікування нейротравм.


За повідомленням начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, за минулий рік в області проконсультували 9 тис. 122 учасники АТО, з яких пролікували 1 тис. 528 осіб. У Центрі реабілітації та вертебрології лікування пройшли 200 учасників АТО.


За словами головного лікаря обласного військолвого госпіталю Павла Журбенка, минулого року в медзакладі пролікували понад 1,8 тис. учасників АТО.

20gospital1

20gospital2

20gospital3

20gospital4

20gospital5

20gospital6

20gospital7

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.