План дій та заходів на випадок коронавірусу розробляють у Бердичеві — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

План дій та заходів на випадок коронавірусу розробляють у Бердичеві

28 січ. 2020 З Офіційного порталу міста

У Бердичеві повинні бути готові до приходу до міста китайського коронавірусу – як мешканці, так і фахівці відповідних служб. На цьому наголосив міський голова Василь Мазур під час спеціально влаштованої зустрічі з керівниками Центральної міської лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також районного управління Держпродспоживслужби та міськрайвідділу обласного лабораторного центру.

Спеціалісти, насамперед, повинні розробити відповідний план дій та заходів, зазначив міський голова, і тут важливою є кожна складова – будь-то організаційна, роз’яснювальна чи суто технічна. Взяти хоча б з ті самі захисні пов’язки та халати: звичайні, кажуть, у випадку з коронавірусом не підходять – треба мати спеціальні. Та чи забезпечені ними містяни і працівники медзакладів? Куди помістити хворого, в якого діагностовано коронавірус? А якщо він не один? А це значить, що повинні попередньо бути готові палати чи бокси.


Фахівцям-інфекціоністам Василь Мазур настійливо рекомендував провести потужну просвітницьку кампанію у ЗМІ: у разі захворювання містяни повинні знати, що робити і куди звертатися у першу чергу, знати симптоматику тощо. Як повинні вони володіти й інформацією на рахунок найбільш ефективних у цьому випадку медикаментів (так, кажуть, що проти коронавірусу безсиле мало не все, але тим не менш…).


Підготовка до можливої зустрічі з небезпечним китайським «гостем» – це той випадок, коли не для банальної показухи, а щоби практично у разі потреби врятувати людські життя, підкреслив Василь Мазур, і як самі медики та фахівці відповідних служб, так і пересічні бердичівляни повинні володіти чітким алгоритмом дій на випадок зараження. Дрібниць у цій справі не існує, продовжив, тож окрему увагу потрібно буде звернути на заклади торгівлі й громадського харчування та на місця стихійної торгівлі. Приводів для паніки наразі немає, констатував міський голова, тож самий час не в авральному режимі, а чітко й злагоджено підготуватися до можливої появи у місті вірусу. Особливу увагу Василь Мазур просив приділити зверненням містян: прохання про допомогу, наголосив, не повинні залишатися без розгляду і реакції.

З Офіційного порталу міста

narada virus1

narada virus2

narada virus3

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.