П'ятниця, 22 Вересня

Що виявили лікарі в пробах повітря у Бердичеві ?

Протягом 4 кварталу 2019 р. у місті та районі Бердичівський міжрайонний відділ ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводив моніторингові дослідження за якістю атмосферного повітря.

 

Було відібрано та досліджено зразки  атмосферного повітря на вміст пилу, двоокису сірки, двоокису азоту та оксиду вуглецю. За результатами досліджень у відібраних зразках повітря концентрації досліджених речовин були нижчими за  гранично допустимі концентрації хімічних речовин в атмосферному повітрі .
Радіаційна обстановка в м. Бердичеві та Бердичівському районі.
В місті Бердичеві та Бердичівському районі фахівцями Бердичівського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»проводиться вимірювання потужності експозиційної дози гамма- випромінювання на відкритій місцевості в контрольних точках . За результатами вимірювань протягом 2019 року середнє значення гамма-фону становило 12 мкР/год , що не перевищує допустимі рівні.

Завідувач відділом О. І. Запаринюк

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.