Голова ОДА заспокоїв працівників Бердичівської районної лікарні — РІО Бердичів

Вівторок, 9 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Голова ОДА заспокоїв працівників Бердичівської районної лікарні

Саме з цього і почалась нарада за участю очільника області Віталія Бунечка та народного депутата Богдана Кицака з лікарями та співробітниками в п’ятницю об 11.00 в актовій залі районної лікарні.

 


Депутат одразу сказав, що про закриття лікарні мова не йдеться, а вони з обласним керівником хочуть почути від головного лікаря та керівників району про проблеми, щоб знати, як вони можуть допомогти у їх вирішенні.
Голова РДА Людмила Димидюк розповіла, що заборгованість по заробітній платі працівникам лікарні сягає 1,2 мільйона гривень. Але частково гроші на цю заборгованість вже надали ОТГ Бердичівського району, і якщо всі ОТГ будуть вносити свою частку згідно з кількістю жителів, то лікарня продовжить свою роботу. Адже, втратити лікарню легко, а потім відновити її буде неможливо.

 


Голова райради Максим Самчик додав впевненості, що районна лікарня збережеться, адже вже зараз вона готова надавати три пакети послуг, відповідні документи про які вже надали до служби здоров’я, а якщо докупити ще обладнання, то до снаги буде й робота над четвертим пакетом. Хоча зрозуміло, що на право називатись опорною лікарнею ми не претендуємо.


І тут Максим Юрійович додав фразу, заради якої, напевно і призначалось це зібрання, і заради якої на нього запросили всіх голів ОТГ: «Ми маємо протокольно оформити цю зустріч…» щоб головам громад було важко потім відмовитись від публічно даних обіцянок. Але далі цю тему ніхто не розвинув, голів ОТГ «на килим» не викликали, тому зрозуміти, як вони ставляться до такої «добровільно-примусової» допомоги прямо на зустрічі не вдалося. Та в кулуарах різних заходів останнім часом я чув думку про це і від голів, і від старост, і від депутатів сільських і селищної ради, і вони зовсім не раді, що гроші, які могли б послужитись на теренах громад, потрібно віддавати лікарні. Хоча, буквально вчора в Гришківцях пройшла позачергова сесія селищної ради, і депутати таки проголосували за виділення районній лікарні необхідних коштів.


Ще трохи всі присутні в президії поговорили про те, що необхідно надавати якісні послуги, щоб конкурувати з міською лікарнею, щоб навіть люди з міста йшли до них лікуватись, а слід за ними і гроші служби здоров’я. На цьому може б нарада і закінчилась, але журналістка напряму запитала, чи підтверджуються чутки, які зараз ходять про скорочення 40 чоловік в райлікарні. На що головний лікар розповів, що скорочуються штатні одиниці, а не люди, людям же пропонується інша робота. Але, близько 15 чоловік все ж звільняється. Зате, коли вдасться купити додаткове обладнання, на нього знову доведеться набирати працівників.


Лікар невропатолог райлікарні ще раз нагадав очільникам, що для нормальної роботи не вистачає комп’ютерної техніки, а голова райради порекомендував головам ОТГ вже сьогодні думати, кому належатиме лікарня після жовтня цього року, коли районні ради взагалі перестануть існувати.


Лікарі та медсестри розходились після наради озираючись один на одного, щоб зрозуміти для чого ж їх тут збирали. Щоб сказати, що є проблеми – вони і так про це знають, щоб показати живого губернатора і народного депутата, їх і в інтернеті можна надивитись, тобто, незважаючи на всі запевнення, абсолютної ясності з майбутнім лікарні у них немає.

likarnya6

likarnya7

likarnya8

likarnya9

 

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.