Субота, 28 Трв

З підозрою на коронавірус 10-місячну дитину привезли з Бердичівщини до Станишівки

Таку новину на скликаному сьогодні зранку засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомив завідуючий Державної установи Бердичівський районний відділ ДУ «ЖОЛЦ МОЗУ» Олександр Запаринюк.

За його словами зранку надійшло повідомлення про те, що вночі до Житомирської обласної дитячої лікарні у Станишівку було госпіталізовано 10-місячну дитину з Бердичівського району з підозрою на коронавірусну інфекцію.


Дитину згідно інструкцій везли каретою швидкої і в лікарні помістили в окремий ізольований бокс. Виявилося, що родина з 7 по 9 березня перебувала у Польщі. Приїхавши до України, батьки з дитиною спочатку були у Львові, а згодом поїхали в гості до бабусі у село Бердичівського району.


Наразі лікарі взяли усі необхідні аналізи, дитина перебуває під наглядом медиків, але на сьогодні ще немає поки що результатів. Разом з тим, поки очікуються висновки лабораторних досліджень, які або підтвердять, або спростують діагноз, місцеві лікарі виявляють всіх рідних, знайомих та тих, хто мав контакт з дитиною і її батьками.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.