ОТГ Бердичівщини «скинулись» на потреби районної лікарні — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

ОТГ Бердичівщини «скинулись» на потреби районної лікарні

Фактично, це питання, яке формально називалось «Про внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2020 рік», стало основним для скликання 37 сесії Бердичівської районної ради.

Кілька місяців і керівництво району, і керівництво районної лікарні просили керівників та депутатів об’єднаних територіальних громад «увійти в положення» та дати трохи грошей для медичних закладів вторинної медичної допомоги (районна лікарня та районна стоматологічна поліклініка) для їх функціонуванні в першому кварталі 2020 року. Адже з 1 квітня вони мали вже фінансуватись напряму з національної служби здоров’я, а на перший квартал державної субвенції вже не було призначено. А нещодавно, до звичайних витрат лікарні додались ще й заходи для подолання короно вірусу, які теж потребують додаткового фінансування.

В цих дискусіях звучало чимало аргументів і за, і проти такої допомоги, приїжджав навіть сам голова облдержадміністрації, щоб якось заспокоїти та узгодити думки сторін, і ось нарешті, з матеріалів цієї сесії стало відомо на скільки вдалось «сторгуватись».

Під час сьогоднішньої сесії голова районної ради Максим Самчик і не раз, і навіть не два, дякував керівництву об’єднаних громад за надану для лікарні допомогу.

Гришковецька ОТГ дала 855 тисяч гривень, Райгородоцька 194 тисячі, Швайківська 414 тисяч шістсот і Семенівська – 390 тисяч 770 гривень. Разом всі ОТГ підтримали бюджет району на 1 мільйон 855 тисяч 230 гривень.

В таблиці нижче можна побачити, на які саме потреби пішли ці гроші

tabl1

tabl2

Нагадуємо про безкоштовну групу БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР де можна розмістити свій товар на продаж.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.