Роздрукувати цю сторінку

Перший випадок коронавірусу зафіксовано у Бердичеві

І про це вже написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, зазначивши, що в Бердичеві та в Малині зафіксовано перші випадки коронавірусної інфекції. В обох міста захворіли чоловіки.

Щодо бердичівлянина, то вчора на сайті «РІО-Бердичів» ми повідомляли, що у 17-річного хлопця хвороба не підтвердилася, але лікарі чекають на результати лабораторного дослідження матеріалу чоловіка 1972 року народження. Нагадаємо, що він 16 березня віз з Києва людей, 18-го числа захворів, але знаходився вдома на самоізоляції і лікувався у сімейного лікаря. Пасажири, яких він віз, також були на самоізоляції.


До інфекційного відділення Центральної міської лікарні, як повідомляла головний лікар Лариса Бабікова, чоловік був доставлений 23 березня, рентген-знімок показав ознаки пневмонії. У чоловіка був сильний кашель, температура станом на 25 березня трималася на рівні 37,3-37,4 градусів.


Бердичівлянину зробили експрес-тест, який показав негативний результат. Проте було направлено матеріал для проведення лабораторного дослідження, а пацієнт був ізольований у боксі. Зранку рідним чоловіка сказали, що не підтвердився, про що ми вказали у випуску газети, яка вийде завтра. Потім лікарі зазначили, що результатів аналізу немає, а ввечері підозра підтвердилася.


На рахунок малинчанина, то чоловік 1964 року народження був госпіталізований до лікарні у Малині 25 березня. До того лікувався у приватного лікаря і на момент звернення до медика ознак хвороби у нього не було. Коли стан погіршився, чоловіка відправили до інфекційного відділення.


Наразі в обох випадках проводиться визначення контактних осіб.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук