Нових випадків хворих на коронавірус на Житомирщині немає — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Нових випадків хворих на коронавірус на Житомирщині немає

Кожного ранку на сайті Житомирської ОДА з’являється оперативна інформація про стан захворюваності на коронавірус в Житомирської області. Мова йде про підтверджені випадки та про надіслані матеріали на перевірку до лабораторії, яка й інформує керівництво ОДА.

Станом на ранок сьогоднішнього дня, 30 березня, в області відсутні нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Тобто, залишається так само 5 випадків, які підтверджені лабораторно. Це 2 у Радомишлі, один з яких - летальний (жінка померла 13 березня), Житомир, Бердичів та Малин - по 1 випадку. Усі хворі проходять лікування, заходячись в ізольованих боксах.


Крім того, у неділю досліджувалися у лабораторії надіслані матеріали від 8-ми осіб, результати яких не підтвердили наявність коронавірусу. Всього з кінця січня і по цей час було перевірено матеріали 53 жителів Житомирщини, 47 з них - від’ємні, 5 - позитивні, про що ми писали вище. Нині в лабораторії досліджують матеріал одного хворого з Житомира.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.