Стан бердичівської медсестри задовільний, її чоловіка перевірять на ПРЛ — РІО Бердичів

Вівторок, 24 Листопада

Стан бердичівської медсестри задовільний, її чоловіка перевірять на ПРЛ

Вчорашня новина про вже четвертий за рахунком випадок захворювання на коронавірусну інфекцію у Бердичеві, неабияк схвилював громадськість.

Проте найбільше очевидно, налякав бердичівлян той факт, що хворою виявилася медсестра очного відділення, яка контактувала зі своїми колегами. Ймовірно інфікувалася вона від чоловіка, який нещодавно повернувся з-за кордону, бо з ні з першим хворим на коронавірус чоловіком, ні з працівниками інфекційного відділення жінка не контактувала. Бердичівська поліція, нагадаємо, встановила контактних осіб у кількості 10-ти з вищевказаного відділення та 1 – з реанімації.


Трохи більше подробиць вдалося дізнатися ще й від голови Гришковецької ОТГ Ірени Лісової, яка на сторінці у Фейсбук повідомила, що ця жінка є жителькою смт Гришківці. Сьогодні у їхньому будинку проводилася дезінфекція та ряд інших заходів. Хвора знаходиться в ізольованому боксі інфекційного відділення, а її чоловік знаходиться вдома на самоізоляції.


А вже після 13-ї години ситуацію з хворою у Бердичеві прокоментував на брифінгу начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик. Відповідаючи на запитання представників ЗМІ та громадськості, він зазначив, що стан пацієнтки задовільний, у неї наявна температура, але сатурація нормальна, вона самостійно дихає. Було питання, щоб надали детальну інформацію про цю жінку, але Микола Суслик, посилаючись на Закон «Про захист персональних даних, вказав лише, що їй 40 років, з хворими з лікарні не контактувала, тільки з колегами і рідними.


Чоловікові зробили тест, який показав негативний результат. Проте, як було зазначено, у нього візьмуть ще й матеріал для ПРЛ. Контактні особи знаходяться на самоізоляції, сімейні лікарі вивчають ситуацію та консультують їх. У разі, якщо у когось проявлятимуться симптоми захворювання, цим особам також проведуть тести.


Насамкінець спитали про локально-пропускні пункти в Бердичеві та Малині. Але, якщо про Малин відповіли одразу, що будуть, бо там вже засідає комісія З ТЕБ та НС, о про Бердичів поки не уточнили. Крім того, наразі в обласному госпіталі в Бердичеві знаходяться на обсервації двоє людей, які приїхали з-за кордону. Це ті, хто не має можливості самоізолюватися. Ті ж, у кого така можливість є, як наголосив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, сидять вдома. Перед тим підписуючи відповідні документи. В госпіталі осіб, які на обсервації, безкоштовно харчують та спостерігають, вони ні за що не платять.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.