Лікарняна каса в Бердичеві підготувалась до непередбачених ситуацій — РІО Бердичів

Вівторок, 24 Листопада

Лікарняна каса в Бердичеві підготувалась до непередбачених ситуацій

Як і всі медичні заклади, так і громадська організація «Лікарняна каса Житомирської області», перебувають нині у стані «підвищеної бойової готовності».

 


Ще на початку епідемії короно вірусу правління організації передбачливо почали готуватись до лікування тих своїх членів, які захворіють на нову страшну хворобу. І ось такий момент настав.

 


Серед десяти хворих, у яких першими підтвердили наявність COVID-19 на території Житомирської області не було членів Лікарняної каси, але тепер вони вже є. Першою такою пацієнткою стала медсестра Бердичівської міської лікарні, у якої вчора підтвердили наявність коронавірусу за допомогою ПЛР-тесту.


Нині вона перебуває в інфекційному відділенні лікарні і всю допомогу отримує за рахунок лікарні, тобто міського бюджету, але керівництво обласної лікарняної каси вже повідомлене про цей випадок і провело переговори з лікарнею стосовно оптимальної допомоги для хворої. На складі громадської організації, або ж її партнерів є у наявності всі необхідні ліки, в тому числі нові сильні антибіотики.


За інформацією співробітників лікарняної каси, до такої ситуації організація вже була готова. А ще, у зв’язку з пандемією правління прийняло рішення про пільгове поновлення в громадській організації для тих людей, які раніше колись були членами Лікарняної каси, а потім з різних причин, переставали платити членські внески.


Для цього необхідно по 30 квітня включно сплатити лише 180 грн. (щомісячні добровільні пожертвування за 3 місяці авансом) на рахунок ЛК (за своїм ідент. кодом). У цьому разі можливість користуватись допомогою ЛК наступить через 30 днів після надходження коштів на рахунок ЛК.


Особливими умовами можуть скористатися наступні категорії громадян, які перебували в ЛК:
1. особи, які не отримували допомогу від ЛК;
2. особи, які проліковані за рахунок ЛК на суму до 120 грн.,
3. особи, у яких сума сплачених внесків на 720 грн. і більше перевищує витрати на лікування за рахунок ЛК.


Більшість громадян, які можуть відновитись на особливих умовах, найближчим часом отримають СМС-повідомлення про можливість відновлення в ЛК.

Також інформацію щодо можливості поновлення на особливих умовах можна отримати за тел. 067-411-30-97 (будь ласка, попередньо приготуйте номер посвідчення ЛК (ідент. код)).
А ті, хто ніколи не був членом лікарняної каси, може зробити це в режимі он-лайн, так само, які заплатити внески, отримати консультації, чи поради.


«Допоможемо один одному!» - такий девіз Благодійної організації «Житомирська лікарняна каса»

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.